Strona

Błędy w grze.

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 19:58    #11
Nie wiem jak u was ale u mnie po patchu 14.2.2 napastnicy nie strzelają bramek

 kuligu Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2013
Skąd: Sieradz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 20:38    #12
Nie wiem czy to błąd, ale mimo ustawienia, że chce sam sprzedawać i wypożyczać zawodników to decyzja zostanie podjęta przez sztab trenerski. Podczas kariery Barcą nie mogłem sam wypożyczać piłkarzy z Barcy B a wszystko miałem ustawione, że sam dokonuje zakupu, zarządzam wypożyczeniami itp.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 11:56    #13
MarcinPSG. TO co opisałeś było już zgłaszane wcześniej. Wg Si te problemy są dobrze im znane.
Darein. Zgłaszane było wcześniej.
kuligu. <Zgłoszone> Zapytałem o co chodzi. Możliwe że to coś w stylu polityki Barcelony (choć osobiście w to wątpię). Co ciekawe nie zdarzyło Mi się to w innym klubie, zacznę nową grę Barcą dziś to zobaczę.
Szarlatan. Napisałem do Nich o tym. Ale jak sie orientuję żadna liga w grze nie odzwierciedla ich oryginalnego stylu gry.Chyba że się mylę to poprawcie mnie.

Przepraszam że kazałem tyle czekać na odpowiedz, ale chwilowo miałem problemy z moim komputerem.

 palikot33 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2014 13:31    #14
Nie wiem czy to błąd w grze, ale moim zdaniem tak.

Mianowicie gram w Polskich ligach i denerwuje mnie fakt, że jak chcę sprowadzić jakiegoś no name'a co ma 17 lat i urodził się w Bóg wie gdzie, a jest talentem, to chce zarabiać od razu 300k€, co na polskie warunki jest przesadzone. To samo z graczami polskimi, którym skończyły się kontrakty i wiele nie znaczą w polskiej lidze, też mocne sumy trzeba na nich kłaść, co w poprzednich FMach było rzadkością, 100k€ to już takie wygórowane MAXIMUM było. Co sądzicie o tym "błędzie"?

PS. przez to mam ciągłe problemy finansowe, w jakim klubie bym nie grał, średniacy dużo mnie kosztują.

 Simi7 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2014 15:04    #15
Nie wiem czy dobry temat ale kij.

Ostatnio zauważyłem, że wszystkie Nagrody mi się zepsuły na moim save'ie... Sezon 18/19, gram Realem Madryt. W styczniu chciałem zobaczyć kto wygrał Złotą Piłkę - Ronaldo czy Bale - a tu się okazyje, że nie mogę w ogóle wejść w tą zakładkę. Tylko najlepsza jedenastka jest... Ponadto, statystyki w Historii graczy się usunęły z poprzednich lat.

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 13:08    #16
[quote="Simi7"]Nie wiem czy dobry temat ale kij.

Ostatnio zauważyłem, że wszystkie Nagrody mi się zepsuły na moim save'ie... Sezon 18/19, gram Realem Madryt. W styczniu chciałem zobaczyć kto wygrał Złotą Piłkę - Ronaldo czy Bale - a tu się okazyje, że nie mogę w ogóle wejść w tą zakładkę. Tylko najlepsza jedenastka jest... Ponadto, statystyki w Historii graczy się usunęły z poprzednich lat.[/quote]

Też tak mam. Zasadniczo oznacza to, że jest już pozamiatane. Szukałem rozwiązania w internetach i chociaż wiele osób tak ma, nikt nie wie, jak to naprawić. Część graczy twierdzi, że to przez uruchomienie ccleanera albo podobnego programu czyszczącego w trakcie gry, który usunął pliki tymczasowe rozgrywki. Część twierdzi, że to losowy problem. A jeden gracz twierdzi, że też tak miał, ale po kilku sezonach mu się naprawiło. Ja mam tak od miesiąca. Na początku odstawiłem grę, ale ostatnio do niej wróciłem i gram. Jak się naprawi to się naprawi, a jak nie to trudno. Bez tego też się da grać.

 jarek19883 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 684
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2007
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 17:14    #17
A mnie wkurza ,że moi kibice cieszą sie z kiedy druzyna przeciwna strzela bramke...

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 20:31    #18
[quote="jarek19883"]A mnie wkurza ,że moi kibice cieszą sie z kiedy druzyna przeciwna strzela bramke...[/quote]

1. A pamiętasz chociażby mecz Polska - San Marino, gdy SM wbiło nam bramkę? Polscy kibice też się wtedy cieszyli. Może to u Ciebie działa na podobnych zasadach?;>
2. ...a może po prostu Cię nie lubią:P

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 23:52    #19
[quote="jarek19883"]A mnie wkurza ,że moi kibice cieszą sie z kiedy druzyna przeciwna strzela bramke...[/quote]
A może to przyjezdni, tylko specjalnie jest tak nagłośnione przez grę żeby było słychać??

 jarek19883 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 684
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2007
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014 00:40    #20
A u was tak nie ma? Dziwna sprawa status w zespole mam "nie do ruszenia"

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.