Bardzo niskie morale jednego zawodnika

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010, 17:42    Pytanie
Mam duży problem ze Stephane M'Bia w Marsylii.
Prowadzę ten klub trzeci sezon. Zdobyłem mistrzostwo Francji w pierwszym sezonie i wicemistrzostwo w drugim. W połowie trzeciego jestem liderem. Do tego ćwierćfinały ligi mistrzów co rok.
M'Bia gra na swej naturalnej pozycji w podstawowym składzie od początku mojego pobytu z klubie. Jest zadowolony z gry w klubie. Nie zgłasza żadnych chęci odejścia. Ale od trzech lat morale ma bardzo niskie. Kiedy morale całego zespołu jest znakomite, to M'Bii rośnie do niskiego.
Ktoś wie co może się za tym kryć?

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 20:22    #10
Gra co mecz czy z przerwami? Jak przeprowadzasz rozmowy motywacyjne?
#TeamTyniec

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 20:45    #11
Wszystko wygląda tak jak powinno. I mówisz, że tak jest od początku? Zadam pytanie, które powinno zostać zadane na początku, jeśli omawia się dziwne sytuacje w FMie. Jaką masz łatkę zainstalowaną?
Spróbuj jeszcze wejść w interakcję z zawodnikiem, może tam znajdziesz jakąś wskazówkę.
A osobiście to radzę zrobić wszystko co możliwe, tzn. sprowadzić mu jakiegoś kolegę z reprezentacji, spróbować przedłużyć kontrakt, dać status zawodnika kluczowego, pochwalić, może uda sprowadzić któregoś z jego ulubieńców. Zapytaj go, czy by Ci nie polecił jakiegoś zawodnika/trenera i postaraj się go kupić. Może ma jakieś ulubione zagrania, jeśli tak to ustaw taktykę tak, żeby je mógł wykorzystać. Po prostu próbuj wszystkiego. A jak i to nie pomoże to daj se spokój. Bo jeśli dobrze gra to czerwona strzałka Ci nie przeszkadza chyba ;)

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 20:47    #12
[quote=Chod]Gra co mecz czy z przerwami? Jak przeprowadzasz rozmowy motywacyjne?[/quote]
Daję mu czasem odpocząć. Ale zdecydowanie jest zawodnikiem na którym się opieram.
Nie wiem jak wytłumaczyć rozmowy. Raczej jestem wymagającym trenerem. Chociaż kiedy nie idzie drużynie chwalę nawet za słabsze wyniki byle morale nie spadło. I dzięki temu nie spada. Tylko M'Bia co bym nie zrobił ma bardzo niskie

 Aneciakk Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2011 13:57    #13
Mam to samo tylko ze z lacina traore w celcie vigo

 rainfall248 Młody aktywista

Postów: 139
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2011 14:44    #14
Aneciakk - przed meczem każdy mówi, że Lacina Traore musi zostać zneutralizowany? Jeśli tak to naturalne. W każdym klubie jeśli tak ktoś mówi o twoim zawodniku to prędzej, czy później on się załamuje i gra słabo.
Jedyną radę jest wystawianie go w meczach i spamowanie indywidualną rozmową "Nie tracisz wiary" (za każdym razem przed meczem i w przerwie), aż odzyska formę i wiarę w siebie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.