Bardzo niskie morale jednego zawodnika

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010, 17:42    Pytanie
Mam duży problem ze Stephane M'Bia w Marsylii.
Prowadzę ten klub trzeci sezon. Zdobyłem mistrzostwo Francji w pierwszym sezonie i wicemistrzostwo w drugim. W połowie trzeciego jestem liderem. Do tego ćwierćfinały ligi mistrzów co rok.
M'Bia gra na swej naturalnej pozycji w podstawowym składzie od początku mojego pobytu z klubie. Jest zadowolony z gry w klubie. Nie zgłasza żadnych chęci odejścia. Ale od trzech lat morale ma bardzo niskie. Kiedy morale całego zespołu jest znakomite, to M'Bii rośnie do niskiego.
Ktoś wie co może się za tym kryć?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 17:46    #1
[quote=ElHarnas] Kiedy morale całego zespołu jest znakomite, to M'Bii rośnie do niskiego.
[/quote]
Morale może spaść do niskiego. Może spróbuj go pochwalić, wtedy może jego morale wzbije się do góry?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 17:48    #2
No niestety ale z bardzo niskiego do niskiego może jedynie wzrosnąć

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.02.2010 o godz. 17:49

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 18:19    #3
Niskie morale zawodnika może wynikać z kilku przyczyn. Oprócz tych, które już wykluczyłeś mogą to być jeszcze: chęć podpisania nowego kontraktu, kłótnia z którymś z pozostałych zawodników lub niechęć do kogoś ze sztabu szkoleniowego (może nawet do Ciebie), problemy z aklimatyzacją (nie wiem czy trwałoby to tak długo, ale kto wie, różne cuda się zdarzały), problem w stylu nie wie co ze sobą zrobić (tzn. zastanawia się czy odejść i nie może się zdecydować), albo problemy osobiste. Ewentualnie może jest niezadowolony z obciążeń treningowych, może miał nadzieje na opaskę kapitana, a Ty dałeś ją komuś innemu. No dużo może być przyczyn. Sprawdź te możliwości, które podałem. Zresztą większość odpowiedzi na humory grajków znajdziesz w zakładce zawodnika "osobiste". Przestudiuj ją dokładnie, może wcześniej coś przeoczyłeś.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.02.2010 o godz. 18:20

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 18:25    #4
[quote=sanki88]Niskie morale zawodnika może wynikać z kilku przyczyn. Oprócz tych, które już wykluczyłeś mogą to być jeszcze: chęć podpisania nowego kontraktu, kłótnia z którymś z pozostałych zawodników lub niechęć do kogoś ze sztabu szkoleniowego (może nawet do Ciebie), problemy z aklimatyzacją (nie wiem czy trwałoby to tak długo, ale kto wie, różne cuda się zdarzały), problem w stylu nie wie co ze sobą zrobić (tzn. zastanawia się czy odejść i nie może się zdecydować), albo problemy osobiste. Ewentualnie może jest niezadowolony z obciążeń treningowych, może miał nadzieje na opaskę kapitana, a Ty dałeś ją komuś innemu. No dużo może być przyczyn. Sprawdź te możliwości, które podałem. Zresztą większość odpowiedzi na humory grajków znajdziesz w zakładce zawodnika "osobiste". Przestudiuj ją dokładnie, może wcześniej coś przeoczyłeś.[/quote]
Właśnie o to mi chodzi, że nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny. Na nic się nie skarży i nic nie jest wyszczególnione. Nawet to, że E'too został kapitanem reprezentacji wprawia go w zachwyt.

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 19:08    #5
a może daj mu odpocząć od piłki... niektórzy nie są stworzeni do pierwszoplanowych ról - patrz van den Gouw (przez kilkanaście lat rezerwowy bramkarz w ManU który (uwaga) cieszył się z bycia rezerwowym!)

może przeszkadza mu ciągła odpowiedzialność...
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 19:13    #6
[quote=Godman]a może daj mu odpocząć od piłki... niektórzy nie są stworzeni do pierwszoplanowych ról - patrz van den Gouw (przez kilkanaście lat rezerwowy bramkarz w ManU który (uwaga) cieszył się z bycia rezerwowym!)

może przeszkadza mu ciągła odpowiedzialność...[/quote]
Niegłupia myśl. Ale każdy wie, że M'Bia to nie jest przypadkowy piłkarzyna i raczej dla niego liczy się gra.

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 19:25    #7
Byłbyś w stanie zrobić screena zakładek Osobiste i Transfer? Zapewne pomogłaby rada Godmana, chłopak być może chce odpocząć od piłki, co oznaczałoby wysłanie go na urlop.

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 19:37    #8
[quote=Bobi]Byłbyś w stanie zrobić screena zakładek Osobiste i Transfer? Zapewne pomogłaby rada Godmana, chłopak być może chce odpocząć od piłki, co oznaczałoby wysłanie go na urlop. [/quote]

 ElHarnas Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2010 19:38    #9
[quote=Bobi]Byłbyś w stanie zrobić screena zakładek Osobiste i Transfer? Zapewne pomogłaby rada Godmana, chłopak być może chce odpocząć od piłki, co oznaczałoby wysłanie go na urlop. [/quote]
Przepraszam, ale nie potrafiłem dać dwóch w jednym poscie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.