Barca gra zalosnie

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 20:44    #21
Dla mnie Messi to idealny prawy schodzący napastnik z funkcj
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 20:44    #22
Dla mnie Messi to idealny prawy schodzący napastnik z funkcją "atak". Gdy swego czasu grałem Barcą, Leo strzelał jak automat, a do tego zaliczał drugie tyle asyst właśnie na tej pozycji. Ważne, żeby mieć dobrego lisa pola karnego, który będzie wykorzystywał te dogrania i takiego masz - to David Villa (u mnie ponad 30 bramek w I sezonie). A Alexis Sanchez to z kolei bardzo dobry lewy schodzący napastnik z funkcją "atak". Dzięki swojej szybkości i dryblingowi wspaniale wykorzystuje możliwości silnika meczowego(grubo ponad 30 punktów w klasyfikacji kanadyjskie w I sezonie).

Nie umniejszałbym też roli dośrodkowań w grze Barcelony. Również nie byłem do końca zadowolony z tego elementu gry(stąd transfer Cavaniego), ale zanim to nastąpiło, sporo bramek padło po ostrych dośrodkowaniach bocznych obrońców z funkcją "atak".
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 21:46    #23
Mnie się rozchodziło o normalne dośrodkowania do walki głową. Barcelona się do tego niezbyt nadaje, nie ukrywajmy :)
A schodzący napastnik nie powinien być silniejszy ? Bo wiem, że lis nie musi :)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 22:16    #24
[quote="buczek93"]Mnie się rozchodziło o normalne dośrodkowania do walki głową. Barcelona się do tego niezbyt nadaje, nie ukrywajmy :)
A schodzący napastnik ni
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 22:16    #25
[quote="buczek93"]Mnie się rozchodziło o normalne dośrodkowania do walki głową. Barcelona się do tego niezbyt nadaje, nie ukrywajmy :)
A schodzący napastnik nie powinien być silniejszy ? Bo wiem, że lis nie musi :)[/quote]

schodzący napastnik to taki skrzydłowy, który zamiast zbiegać do linii i dośrodkowywać, zbiega do środka i oddaje strzał, bądź podaje, więc siła nie ma tu żadnego znaczenia, ale oczywiście nie zaszkodzi;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 22:44    #26
Miejmy nadzieję, że pomogliśmy wirtualnemu manago. Wprawdzie Barcelony nie prowadzi się ciężko (przynajmniej do czasu aż Xavi i Iniesta nie odejdą na emeryturę), no ale każdy z nas się z tym kiedyś borykał :)

 gregscigaj Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 01:11    #27
Coś jest nie tak ,bo napastnik strzela bardzo mało bramek. Ogólnie strzelam mało.
Messi strzela głównie z karnych ,okazyjnie jakieś dobitki czy coś. ustawię go na lisa i zobaczę
również swobodę taktyczną muszę zmienić na ściślejszą ,żeby mnie słuchali jak mówię ataki środkiem ,a nie że w końcu schodzą do skrzydeł.
Ostatnio ,po serii dobrych występów chłopaki nie mają problemów ze strzelaniem. raczej z tworzeniem okazji bramkowych.
Wiem ,że uważacie mnie za jakiegoś debila pewnie ,że tak sobie nie radzę ,ale gram dopiero od tygodnia:P ostatnio grałem w CM03/04 ,tam było dużo łatwiej;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 10:58    #28
Gdzie, że niby debila? Ja swoją karierę w 2010, jeszcze na piracie zaczynałem od ŁKS'u. I byłem cholernie zdziwiony, że Tomek Hajto z szybkością 7 nie potrafi zastawić udanej pułapki ofsajdowej. Zatrudniłem polecanego mi skauta z oceną potencjału i umiejętności 4/20. Napastnika z szybkością 10 uparcie wystawiałem jako lisa pola karnego. Więc nie tylko Ty robisz błędy :)

 gregscigaj Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 15:52    #29
Właśnie skończyłem pierwszy sezon ,poczwórna korona. Co prawda raz oszuakłem ,bo nie wytrzymałem z nerwów w półfinale LM:D, ale mniejsza.
Wszystko się udało ,ale nie grają chłopaki jak powinni. muszę sprowadzić kilku ziomków do rotacji i poszukać jakichś ciekawych newgenów. Z tym Messin na schodzącym to dobry pomysł;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 16:32    #30
za czity bijemy po łapach i wrzucamy na czarną listę :O
A rotacje koniecznie, albo zawodnicy ze szkółki (Thiago to marzenie :3), albo dobre transfery talentów. Tylko żeby grali, a nie jak moja Barcelona - ściąga gracza za 20-30 mln, po sezonie gracz odchodzi, bo obiecują 30 meczy na sezon, dostaje 7-14, większość z ławki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.