Barca gra zalosnie

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2013 21:39    #11
[quote="tts0"]Nie chcę Cię martwić, drogi Kolego, ale ta taktyka nie ma prawa zadziałać w Football Managerze - wiem z doświadczenia. Silnik meczowy po prostu nie pozwala na to, żeby przy dwóch schodzących napastnikach było dwóch środkowych pomocników, którzy mniej lub bardziej mają podłączać się do akcji ofensywnych. W momencie, gdy napastnik schodzi do środka, od razu wpada w tor biegu środkowego pomocnika, który biegnie pod pole karne.
[/quote]

Bzdura, bzdura, jeszcze raz bzdura. Nie umniejszam doświadczenia Szanownego Kolegi w tej grze, ale powyższe jest najzwyczajniej nieprawdą. Nie wiem w ogóle skąd takie wnioski, być może z nieumiejętności ustawienia zespołu w zaproponowany i negowany sposób. Zwalanie wszystkiego na silnik meczowy to szukanie łatwej i taniej wymówki na brak sukcesów.

Ustaw najprościej jak się da, bez zbędnych kombinacji:
Bramkarz- obrona
Obrońca prawy- autoatycznie
Obrońca środkowy- obrona
Obrońca środkowy- obrona
Obrońca lewy- automatycznie
Defensywny pomocnik- obrona
Wysunięty rozgrywający- wsparcie
Środkowy pomocnik- atak
Schodzący Napastnik Prawy- atak
Schodzący Napastnik Lewy- atak
Kompletny Napastnik/Klasyczna 10- atak

Bardzo płynnie, kontrola, podania krótkie, duża swoboda taktyczna, intensywny pressing, odbiór łagodny, krycie strefowe, ostre dośrodkowania, szukanie gry.

Polecenie z ławki- Skrócenie pola gry, podania w pole karne, podania między obrońców

Przygotowanie do meczu- gra w ataku

Instrukcje dot. rywali- ustala asystent, Ty dodajesz jedynie pressing Zawsze na każdego przeciwnika.

Gwarantuję Ci że tym sposobem będą grali tak, jak będziesz chciał i tego oczekiwał. Bez szukania wymówek i czarowania.

 Nascimento98 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2013 21:46    #12
[quote="tidididi"][quote="tts0"]Nie chcę Cię martwić, drogi Kolego, ale ta taktyka nie ma prawa zadziałać w Football Managerze - wiem z doświadczenia. Silnik meczowy po prostu nie pozwala na to, żeby przy dwóch schodzących napastnikach było dwóch środkowych pomocników, którzy mniej lub bardziej mają podłączać się do akcji ofensywnych. W momencie, gdy napastnik schodzi do środka, od razu wpada w tor biegu środkowego pomocnika, który biegnie pod pole karne.
[/quote]

Bzdura, bzdura, jeszcze raz bzdura. Nie umniejszam doświadczenia Szanownego Kolegi w tej grze, ale powyższe jest najzwyczajniej nieprawdą. Nie wiem w ogóle skąd takie wnioski, być może z nieumiejętności ustawienia zespołu w zaproponowany i negowany sposób. Zwalanie wszystkiego na silnik meczowy to szukanie łatwej i taniej wymówki na brak sukcesów.

Ustaw najprościej jak się da, bez zbędnych kombinacji:
Bramkarz- obrona
Obrońca prawy- autoatycznie
Obrońca środkowy- obrona
Obrońca środkowy- obrona
Obrońca lewy- automatycznie
Defensywny pomocnik- obrona
Wysunięty rozgrywający- wsparcie
Środkowy pomocnik- atak
Schodzący Napastnik Prawy- atak
Schodzący Napastnik Lewy- atak
Kompletny Napastnik/Klasyczna 10- atak

Bardzo płynnie, kontrola, podania krótkie, duża swoboda taktyczna, intensywny pressing, odbiór łagodny, krycie strefowe, ostre dośrodkowania, szukanie gry.

Polecenie z ławki- Skrócenie pola gry, podania w pole karne, podania między obrońców

Przygotowanie do meczu- gra w ataku

Instrukcje dot. rywali- ustala asystent, Ty dodajesz jedynie pressing Zawsze na każdego przeciwnika.

Gwarantuję Ci że tym sposobem będą grali tak, jak będziesz chciał i tego oczekiwał. Bez szukania wymówek i czarowania.[/quote]

To jest Barca ludziku, twoje ustawienie jest za proste, sorry;)

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 12:11    #13
Ludziki to Ty masz w domu, w dodatku Lego, którymi zapewne bawisz się regularnie po lekcjach.

Barca nie Barca, nie należy oczekiwać cudów i magii od zwykłej aplikacji jaką jest ta gra. To jest gra a nie życie.

 Nascimento98 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 12:31    #14
[quote="tidididi"]Ludziki to Ty masz w domu, w dodatku Lego, którymi zapewne bawisz się regularnie po lekcjach.

Barca nie Barca, nie należy oczekiwać cudów i magii od zwykłej aplikacji jaką jest ta gra. To jest gra a nie życie.[/quote]

Co z tego, że to tylko gra?
Ten kto założył ten temat chce, abyśmy mu pomogli i to robimy, tylko ty wtrącasz się ze swoimi "taktykami".

Najlepiej, żebyś to uszanował, że twoja taktyka się raczej nie nadaję i dał sobie spokój ludziku.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2013 o godz. 12:32

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 12:37    #15
Wybacz, ale Twoje pisanie nie ma najmniejszego sensu i nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.

Jeśli autor tematu pyta o pomoc, to ja tej pomocy przyszedłem udzielić. Jeśli według Ciebie "wtrącanie się ze swoimi taktykami" nie jest udzielaniem tej pomocy, i stwierdzasz że zaproponowane przeze mnie rozwiązanie taktyczne się nie nadaje, w dodatku nie podejmując samodzielnej próby przetestowania go, narażasz się tym samym na śmieszność.

Przepraszam Cię, ale jeśli cyfra 98 przy nazwie Twojego użytkownika oznacza rok Twoich urodzin, to wiedz że poziomem merytorycznym jak i poziomem myślenia nie ukazujesz się w zbyt dobrym świetle.

Bez odbioru.

 Nascimento98 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 12:41    #16
Dobra, skończmy dyskusję bo to jest żałosne z twojej strony.
i nie Ci będzie...bez odbioru;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2013 o godz. 12:41

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 15:06    #17
O.o. A może obydwaj dacie sobie siana, bo poziom gimbusiarski wyczuwam nosem i poczekacie na odpowiedź tego, kto zadał pytanie.
Poprawiło się cokolwiek? Gra wygląda lepiej? Więcej sytuacji jest pod bramką rywala, strzelają celniej?

 gregscigaj Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 18:47    #18
Nie spodziewałem się takiej rozbudowanej dyskusji, doceniam zaangażowanie;)
Powiem wam, że zanim przeczytałem wasze posty sam pokombinowałem trochę.
Najważniejsza zmiana to ustalenie treningu meczowego na taktykę ,ogólny już miałem na atak wcześniej, coraz widoczniejsze są efekty. Chłopaki grają klepkę tak jak należy.
Wygrałem w ćw. LM z ManU 3:1 na ich boisku. O dziwo Messi strzelił hat-trick'a(pomimo ,że fuksiarskiego).
Wysunąłem się na prowadzenie ,bo Realowi w końcu nóżka się powinęła.
Celność strzałów wzrosła bardzo widocznie. teraz mam spokojnie 50% celnych.
Dodam ,że gram ustawieniem jakie przedstawiłem na początku. Zastanawiam się tylko nad zmianą Messiego na lisa i Sancheza na wysuniętego rozgrywającego ,przez co nie będzie nie potrzebnie zajmował miejsca, a ma dobry drybling i szybkość ,więc myślę że dużo mi poasystuje. Co o tym myślicie?
I jeszcze jedno. chciałbym zmniejszyć częstotliwość dośrodkowań prawie do zera ,bo to jest marnowanie okazji po całości ,raz na miesiąc coś strzelą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2013 o godz. 18:50

 gregscigaj Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 19:48    #19
W ogóle Roura(motywowanie na 15) motywuje tak ch#$%&* ,że żal d*&# ściska. Już mi to lepiej wychodzi..

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 20:13    #20
Messiego daj na lisa, jeśli Ci zależy TYLKO na golach (przepakowany jest niewiarygodnie, więc goli będzie od diabła), albo na K10 (jeśli chcesz i gole i asysty). Z Sanchezem nie kojarzę, bo w mojej karierze Barcelona go szybko sprzedała, a i tak był DUŻO gorszy jak w '12 (gdzie go też przepakowano swoją drogą). A dośrodkowania do zera? Inne role jak skrzydłowy (schodzący napastnik może, CR7 nie dośrodkowuje np a gra jako schodzący z funkcją ataku) i może wtedy. Plus mniejsza swoboda, rzadko dośrodkowania, podania po ziemi. Do 0 nie wyeliminujesz, ale próbuj, bo w Barcelonie dużo się traci w ten sposób :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.