Newcastle. 20 mln na transfery, duży budżet płacowy. Można sprzedać Bartona, Nolana, Rangera, Ameobiego i Williamsona, więc można nawet dobić do 40 mln.
Z ciekawych juniorów jest Vuckić. Do tego świetny Tim Krul (szkoda, że tylko w FM), Steven Taylor, Jose Enrique (bóg na boku obrony, jeden z najlepszych piłkarzy w grze na tę pozycję), Cheick Tiote, Haten Ben Arfa, Jonas Gutierrez. Na prawdę jest w tym klubie wielki potencjał. Jedyny problem to blisko 5 przeciętnych napastników, których nikt nie chce kupić.
Z ciekawych juniorów jest Vuckić. Do tego świetny Tim Krul (szkoda, że tylko w FM), Steven Taylor, Jose Enrique (bóg na boku obrony, jeden z najlepszych piłkarzy w grze na tę pozycję), Cheick Tiote, Haten Ben Arfa, Jonas Gutierrez. Na prawdę jest w tym klubie wielki potencjał. Jedyny problem to blisko 5 przeciętnych napastników, których nikt nie chce kupić. 
chłopaczek ma potencjał, może nie jest to Mila ale da radę
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty