Wiesz co ja chyba wiem o co chodzi... Czesto mialem z tym problem w serii CM jak bylem malo kumaty

Piszesz ze masz folder o nazwie Black_in2left - podejrzewam ze W TYM folderze masz kolejne dwa foldery ktorych nazwy masz na dolaczonym screenie. I to wlasnie te foldery musisz wkleic do skins.
Oczywiscie moze byc inaczej i sie tylko domyslam co moze byc przyczyna problemu. Jesli wybierasz jakis skin to na dole pod nazwa skina jest info o wersji. Mozliwe ze nie masz zadnych informacji o autorze itp. A to oznacza ze zle wkleiles skina.
Najnowsze posty