Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 aston Młody aktywista

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2007
Skąd: Czernikowo
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 10:56    #17751     Sufler - Porady do gry - Gra przez internet

 plich15 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 10:48    #17752     Sufler - Porady do gry - Błąd FM Genie Scout 2008
Witam,mam problem z fm genie scout 2008.Na początku wszystko mi działało,zagrałem dwa sezony lechem poznań i teraz jak ładuje save w scoucie mam taki błąd:
http://img23(...)egu1.jpg

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
01.02.2008 19:11    #17753     Sufler - Porady do gry - Błąd FM Genie Scout 2008
Problem usuwa dezinstalacja programu FM Genie Scout 2008.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
01.02.2008 19:11    #17754     Sufler - Porady do gry - Obywatelstwo
Koleś dostaje obywatelstwo i go powołujesz - nie wiem w czym problem. Namawiać się nie da.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Koniu Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
01.02.2008 17:01    #17755     Sufler - Porady do gry - Euro 2012
Witam.
1.Może mi ktoś napisać, jakie miasta polskie dokładnie organizują EURO 2012?
2.Czy jeśli ustawie np. Arce Gdynia (jeśli tam będą mecze) stadion ponad 50 tys. to czy czasem klub nie będzie mieć problemów finansowych z utrzymaniem takiego obiektu?
Z góry dzięki za ODP :) pozdro KONIU

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2008 21:07    #17756     Sufler - Porady do gry - Jak nagrać mecz?
Yyyyy. Ja nie. Naprawdę łatwiej jest skorzystać z sposobu opisanego tutaj: http://cmrev(...)213.html
Jeżeli potrzebujesz szczegółowej pomocy to w tym samym linku (chyba strona dalej) jest mój numer GG. Mogę wszystko wytłumaczyć.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2008 20:53    #17757     Sufler - Porady do gry - Problem ze skinem
Wiesz co ja chyba wiem o co chodzi... Czesto mialem z tym problem w serii CM jak bylem malo kumaty :) Piszesz ze masz folder o nazwie Black_in2left - podejrzewam ze W TYM folderze masz kolejne dwa foldery ktorych nazwy masz na dolaczonym screenie. I to wlasnie te foldery musisz wkleic do skins.

Oczywiscie moze byc inaczej i sie tylko domyslam co moze byc przyczyna problemu. Jesli wybierasz jakis skin to na dole pod nazwa skina jest info o wersji. Mozliwe ze nie masz zadnych informacji o autorze itp. A to oznacza ze zle wkleiles skina.

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2008 20:45    #17758     Sufler - Porady do gry - Ale ja chcę [instalacja grafik]
Fudi niestety nie znam przyczyny Twojego problemu, jesli miales komplikacje to z mojej strony przepraszam. :]

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2008 20:27    #17759     Sufler - Porady do gry - Ale ja chcę [instalacja grafik]
Tak Gentleman do Ciebie ;)

Pawisco: spoko, ale Ci mówię, ze miałem z tym problemy, być może coś źle zrobiłem, choc chętnie też bym sobie folder z grafikami gdzies przeniósł

 Zola Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2008 19:35    #17760     Sufler - Porady do gry - Problem ze skinem
Witam.Mam taki problem ze skinem:
Ściągnołem sin Black_in2left skopiowałem cały folder do Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/skins.Wszedłem w FM-a, później w ustawienia i w obraz i dzięk.Zauwazyłem ze odrazu była zmieniona skórka na black_in2left więc nacisnołem "zatwierdź".Wyskoczyło mi okienko "Wczytywanie danych nowej skórki" i tak zostaje...Czekałem 5-10 min i nie przeskoczyło na nową skórke...Musiałem wyjść z gry za pomocą alt+ctrl+delete, ponieważ nie dało się nigdzie nacisnąc...HELP
P.S Próbowałem załadować ją pare razy.Kopiowałem ją tez od nowa.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.