Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 dpuk Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2008
Skąd: Beeston
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2008 11:26    #17741     Sufler - Porady do gry - błąd z obrazem.
mozecie opisac dokladnie jak rozwiazac sprawe z ta czcionka vera. Mam ten sam problem, choc wczesniej go nie mialem i nie wiem co z tym zrobic, choc szukalem juz wszedzie ale nic nie pomaga. Z gory dzieki!

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2008 08:09    #17742     Sufler - Porady do gry - Liczba trenerów
Było tysiąc razy. Ignorancja będzie karana.

Np. http://www.cmrev(...)054.html

http://www.cmrev(...)165.html

Wyszukiwarka do czegoś służy.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Qbz Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2008
Skąd: Wieliczka
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2008 00:02    #17743     Sufler - Porady do gry - Zdjęcia znikły?
Witam,
Mam problem.. Zacząłem nową grę i nie mam zdjęć piłkarzy holenderskich. Posiadam jedynie miniatury w skrzynce. Mam patcha 8.0.2 oraz wyłączone buforowanie.
Pozdrawiam

 naimad83 Młody aktywista

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 22:29    #17744     Sufler - Porady do gry - reprezentant kraju a pozwolenie
Co oznacza pozwolenie na pracę i dlaczego nie każdy je otrzymuje?

Pozwolenie na pracę to dokument obowiązujący w niektórych państwach Unii Europejskiej, który ma regulować przypływ obcokrajowców (graczy spoza Unii). Kraje, które zdecydowały się na wprowadzenie takiego ograniczenia to Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna, Irlandia oraz Islandia. Tak więc grając zespołami z tych państw może zdarzyć się, że nie będziemy w stanie kupić danego zawodnika właśnie dlatego, że nie otrzyma on pozwolenia na pracę. Z reguły żeby transfer piłkarza przebiegł bezproblemowo, musi spełnić on kilka kryteriów. Po pierwsze - musiał on grać w przynajmniej 75% spotkań pierwszej reprezentacji swojego kraju w czasie ostatnich dwóch lat. Po drugie - państwo, z którego gracz pochodzi musi zajmować przynajmniej 70. miejsce w rankingu FIFA. Oprócz tego warto odnotować, że szanse na uzyskanie pozwolenia na pracę są tym większe, im piłkarz jest lepszy (biorąc pod uwagę CA i PA), starszy czy bardziej ograny w spotkaniach międzynarodowych. Pomóc w uzyskaniu dokumentu może też wysoki status w drużynie, określany przy ofercie kontraktu.
Zawodnicy sprowadzani na testy, z którymi chwilowo nie podpisujemy długoterminowych umów, nie potrzebują pozwolenia na pracę.

 k@rpiu Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2008
Skąd: jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 22:16    #17745     Sufler - Porady do gry - wysokość płac
gram pierwszy sezon Wisełką i mam pewien problem;/ do wykorzystania całego budżetu płac zostaje mi jeszcze prawie 40 tys. euro tygodniowo, a mimo to maksymalnie moge zaoferowac 6,5 tys. zawodnikowi;/ da się to zmienić? proszę o pomoc:)

 k@rpiu Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2008
Skąd: jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 22:11    #17746     Sufler - Porady do gry - wysokość płac
wielkie dzięki za pomoc:) wsześniej grałem dużymi klubami i nie miałem takich problemów, a w poprzednich FM'ach się nad tym nie zastanawiałem

 klepcio Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 18:01    #17747     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
kerry w tym http://cmrev(...)249.html temacie, prosił mnie nym podał mu swoje transfery w trzech pierwszych latach. Niestety kerry, muszę Cię rozczarować. Inter objąłem dopiero w sezonie 2013

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 11:55    #17748     Sufler - Porady do gry - Eine kleine Pytankchen :D
Z racji, że weekend to Wroga Ludu nie dostaniesz. Temat zamykam z bardzo prostego powodu - to już było setki razy :/

Wpisz w Wyszukiwarce Suflera - reputacja i proszę bardzo:
- http://www.cmrev(...)228.html
- http://www.cmrev(...)383.html
- http://www.cmrev(...)575.html

Jest tego więcej. Jeśli chodzi o drugie pytanie. Życzę "rozwinięcia" niektórym autorom tematów. Baj baj.

PS Czy Wy śpicie razem z Suflerem? :) Dodawałem odpowiedź + zamknięcie tematu - pierwszy byłem, a jak dodałem to już kilka odpowiedzi :)
PS2 Nie, nie musicie zakładać nowego tematu, aby mi odpowiedzieć :D

 wolek1986 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2007
Skąd: Mogilno
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 11:46    #17749     Sufler - Porady do gry - Jaki jest najsłabszy klub?
bartix94 Jakim cudem Dariusz Stachowiak u Ciebie w przeciągu roku, mało tego po zagraniu 13 meczy ze średnią 6,8 został sprzedany za 2 mln ?? Wiem że grasz na łatce 3 liga Polska ale nawet w Portugalii to byłby problem

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2008 11:44    #17750     Sufler - Porady do gry - Jaki jest najsłabszy klub?
Takie wnioski z przyjemnością przyjmuję :) Reakcjonista dla autora za temat, który nic nikomu nie da; temat, w którym można napisać 1000 postów i nie otrzymać żadnej konkretnej odpowiedzi.

A tak już na marginesie - jaki klub można uznać za "najsłabszy"? Grałem trochę w Conference i bez problemu można sprowadzić tam polskie gwiazdy, które sprawią, że klub będzie spisywał się świetnie. Na Ukrainie prowadziłem zespoły z kadrą kilku zawodników na początku. Wybór klubu nie zalezy tylko od finansów czy kadry. Wpływ ma też styl prowadzenia zespołu - taktyka, warunki pogodowe, przerwa między rundami, transfery (czy ktoś lubi/nie lubi). Temat zamykam, a autorowi sugeruję zajrzeć na http://www.forumcm.net/ do działu gry HC w FM 2008. Jest tam programik (jeszcze do wersji 2007), który losuje klub z tych najsłabszych (dokładnego linka nie podam, bo akurat mi forum nie działa :)).

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.