Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 aston Młody aktywista

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2007
Skąd: Czernikowo
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 20:01    #17711     Sufler - Porady do gry - Skórka, a loga
Mam taki problem. Czy na skórce Black In2, działają backgroundy przy logach zespołów i rozgrywek (takie jak na obrazku http://www.fotos(...)6c1.html )?? Bo u mnie niestety takich brak, a w folderze graphics są (wraz z cofingiem). Czy to jest normalne, czy powinno działać?

 oldgunz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 18:58    #17712     Sufler - Porady do gry - Kasa w klubie
Mam problem. Gram Mallorca, na poczatku sezonu sprowadzilem paru zawodnikow, lecz nie przekroczylem budzetu transferowego. Budzet placowy rowniez przekroczony nie jest, wrecz ma spora rezerwe. Calej kwoty na transfery rowniez nie wykorzystalem. Kontrakty zawodnikow po zakonczeniu tego sezonu i obiecanej w kontraktach podwyzce po sezonie (czesc z pilkarzy ma np. 15% podwyzke zarobkow po sezonie itp) nie przekrocza budzetu na pensje - zostanie ok. 5'000euro/tydzien - liczylem, bo nie wiem z czego wynika moj problem.

A problem jest nastepujacy - co miesiac notuje strate w wysokosci od cwierc miliona euro do prawie poltora miliona euro. Stadion zapelniam prawie w 100% (choc to nie problem, bo jest maly). Zarzad jest zadowolony z prowadzonej przeze mnie polityki finansowej, lecz jest zaniepokojony stanem klubowego konta. Tez bym byl, bo jest ok. 15'000'000 euro na minusie. Co z tym zrobic? W styczniowym okienku transferowym poobrazalem wszystkich trenerow duzych druzyn Europy, by nie skladali mi ofert na moje gwiazdy, ktore bez mojej wiedzy zarzad by zaakceptowal (juz jednego pilkarza w ten sposob stracilem, bramkarza Moye). Przez caly styczen toczylem walke, by zawodnicy zostali i pomogli wywalczyc awans do Pucharu UEFA. Co robic?=)
If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

- Bob Paisley

 Sorgoo Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 17:09    #17713     Sufler - Porady do gry - reprezentacja Niemiec
Przycisk SZUKAJ nie gryzie naprawde:|
http://cmrev(...)494.html

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 17:08    #17714     Sufler - Porady do gry - Nowy gracz
Odejdź nim z Realu i już. Chyba, że zamiast Tottenhamu nagle prowadzisz Real, to problem.

 BagiDM Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 13:08    #17715     Sufler - Porady do gry - Bledy w FM2008
czesc gram korona kielce 5sezonik(co roku wychodze z grupy LM,mam niezlo pake)a wtym 5 sezonie niespodziewanie gram o final z ajaxsem(bylem caly chepi bo gdy przeglodalem ich sklad to stwierdzilem ze niemajo lebszych zawodnikow niz ja).Na wyjezdzie 2:3 umnie 3:1 i eksplozjia radosci,sejwuje odrazu(bo wczesniej pisalem ze mam problem,blad aplikacji....i robie sejwy praktycznie co mecz)patrze a tam wynik 1:1!!!(gdy robilem sejwa bylem taki chepi ze niespojzalem na wynik) i niema korony w finale,z dwa sezony wczesniej tez mi sie tak zdazylo ale w lidze polskiej(ale to nie ta ranga meczu).Gram na orginalnej wersji gry bez patcha i mam petanko cze taz wam sie tak zdazalo ze po meczu wyskakuje inny wunik?...I jeszcze inna sprawa reprezetacji,bylo juz pisane ze na euro graja slabeusze czy ten blad bedzie juz zawsze jak niewgram patcha,objolem tez kadre w 2011 ale oczywiscie gospodazy brak w finalach, mistrzem Euro2012 Estonia!!! to jak w eliminaciach do euro2016 bede ostatni w grupie to zagram nanich?(jestem ciekawy,musze sprobowac) pozdrowionka.

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 10:54    #17716     Sufler - Porady do gry - Kitspack premiership
Przyklejony temacik z grafiką - http://www.cmrev(...)338.html Tam zapraszam, a tutaj zamykam.

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 10:31    #17717     Sufler - Porady do gry - Na innej stronie
http://www.cmrev(...)278.html odwołania od kar i 2 tygodnie proszę czekać :) Jak równo to równo :)

 bartih Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Hanna
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 10:31    #17718     Sufler - Porady do gry - Na innej stronie
Siema.Napewno wiecie ze mam juz Update ale ten widze ze jest lepszy. i chcialbym go miec.a nie moge bo nieumozliwia mi to ze mam predkosc bardzo mala. a jesli da sie to moze mi ktos do tego patcha dac link zeby na innej stronie byl.??? bo na tej bardzo wolno wszystko mi sie sciaga a zaufajcie mi bo sciagam tu facepacki itd. od czerwca i mam problem. Jesli ktos moze sie pofatygowaci i jesli tak sie wogole da to Bede wdzieczny BARDZO BARDZO !!!

 BagiDM Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
04.02.2008 23:48    #17719     Sufler - Porady do gry - Kasa w klubie
Ja nigdy niemam problemow z kasa,a najlebszym sposobem na zastrzyk gotowki so transfery,sprzedaj jakies swoje gwiazdki(nikt niejest niezastopiony) i sprowadz innych,tanich mlodych,polecam ameryke poludniowo(troszke poszperasz i napewno kogos znajdziesz),ja co roku sprowadzam z 20 zawodnikow a w wiekszosci tylko poto by ich sprzedac z ogromnym zyskiem,biore zawsze mlodych zdolnych do 20.niektorych sprzedaje odrazu po przejsciu kupie przypuscmy za 10tes i idzie odrazu za 1milionik i zawsze z 50% zyskiem z nastepnego tansferu.I chyba mi to wychodzi bo na liscie najbogatrzych jestem na 2miejscu za barca,a gram 5sezon korona kielce a sklad mam dosyc szeroki ok 70 zawodnikow z czego 40 wyporzyczonych malolatow po calej europie, gdy wracaja patrze czy sie do czegos nadaja perelki zostawiam reszte sprzedaje i tak w kolko,kasa sie kreci-idealny sposob na bogactwo!!!,a gram bez zadnych dodatkowych lig,tylko polska1,2liga na sredniej bazie danych,jak masz dodane inne ligi to tech taletow masz znacznie wiecej,ale jakos se radze. pozdrowionka ps.ostatnio sprzedalem mojo gwiazde za 34miliony funtow+50% z nastepnego trasferu z ligi polskiej!!! ale nastepca sie zawsze znajdzie.

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
04.02.2008 23:13    #17720     Sufler - Porady do gry - Bledy w FM2008
Litości ludzie. Przecież tego nawet nie daje się czytać :/ Duża litera, spacja, przecinki, masa literówek. Reakcjonista za takie "cuda". A co do opisywanego problemu, to faktycznie za dużo tu "ale". Po drugie czemu grasz bez patcha? Czyżby problem z instalacją?

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.