Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 ACzyToWazne Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 20:03    #17701     Sufler - Porady do gry - Problem z zacinaniem się FMa
Mam problem, a mianowicie w dniu tak mniej, więcej 15 czerwca gra zacina mi się i jest brak odpowiedzi. Tak było na wersji 8.0.0 i 8.0.1. Nie pomogło przeinstalowanie FMa? CO MAM ROBIĆ??

 BagiDM Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 19:20    #17702     Sufler - Porady do gry - Rece opadaja
wiem ze temat juz byl,bledy sa ale to nie strona z nauka jezyka polskiego,a napisik jaki mam z boku mam gleboko w D......e.a ty perez jak cie nieopchodza kogos problemy graj se w domciu i tu niezagladaj,myslalem ze to strona milosnikow FM i jest miedzy innymi poto by rozwiazywac ?

 BagiDM Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 19:20    #17703     Sufler - Porady do gry - Rece opadaja
Ten problem juz byl przezemnie i innych opisywany,ale mam juz dosyc i chyba koncze mom przygode z Football Manager,choc niewiem czy wytrzemam bo jest to moj narkotyk. a wiec odinstalowalem gry troche przeczyscilem kapa,zainstalowalem wgralem patcha i uaktualnienia i zaczynam wszestko od nowa z nadzieja ze bedzie git.Zaczenam gierke,liga niemiecka biore Hanower,by odrazu walczyc o najwyzsze cele,siedze z4godzinki na samym szukanie nowych zawodnikow i wyprzedaniu obecnego skladu,gra sie nawet nieruszyla do przodu,a tu nagle crash dumpc-aplikacja zostanie zamknieta...myszlalem ze wyzuce kopa przez okno,jeszcze troche i zaczne chodzic na wizyty u psychologa takze dam se spokuj z ta gierka bo zwarjuje i zycze wszystkim powodzenie w ich swiecie menagerskim ps..do "cholery" czy naprawde nieda sie tego zlikwidowac.

 klim1981 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2007
Skąd: Kolumna
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 18:02    #17704     Sufler - Porady do gry - 3 pytania
3.Cytat z FAQ (http://www.cmrev.com/sufler/problem/11279.html) warto poczytać ...

Rangi
Odpowiedź: 0-10- Partyzant
11-25- Młody Aktywista
26-50- Żołnierz Frontu Ideologicznego
51-100- Przodownik Pracy
101-200- Krzywiciel Myśli Rewolucyjnej
201-...- Weteran Wojny Ojczyźnianej
Osoba, która zakłada temat moze uznać, że inny uzytkownik swoim postem pomógł w rozwiązaniu problemu. Wtedy obok nicka użytkownika, który nam pomógł widnieje napis "pomógł" jeżeli klikniemy w ten link to wtedy ten uzytkownik, który nam pomógł otrzymuje 1 punkt. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów obok nicka zmienia się ranga, w zależności od liczby zdobytych punktów.

 artusa Partyzant

Postów: 71
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2007
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 00:46    #17705     Sufler - Porady do gry - pozwolenia na prace
moj problem polega na tym , ze chcialbym kupic do Liverpoolu Jozy'ego Altidore'a ale nie dostaje pozwolenia na prace. Czasem jest jednak tak ze pomimo braku pozwolenia na prace zawodnik jest w klubie, wtedy mozna go gdzies wypozyczyc itd.
Czy jest jakas mozliwosc zebym mial Altidore'a??

 THE GUNNERS Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 00:42    #17706     Sufler - Porady do gry - pozwolenia na prace
W takim razie musisz poczekać aż pogra trochę w reprezentacji co w jego przypadku nie jest problemem :)

 rondel Ekspert

Postów: 1038
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
06.02.2008 00:05    #17707     Sufler - Porady do gry - pozwolenia na prace
Spokojnie być może kolega nowy, proszę przeczytaj ten temat http://cmrev(...)279.html a zrozumiesz czemu nie powinieneś zakładać tego tematu.
"Człowiek nie ustępowałby aniołom i nie podlegałby śmierci, gdyby nie słabość wątłej jego woli"

E.A.P. (1809-1849)

 laveta Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 22:42    #17708     Sufler - Porady do gry - dwa szybkie pytanka o grafike
Musisz dodać do skrótu FM'a w 'Elemencie docelowym' taką linijkę

--fullscreen_height=768 --fullscreen_width=1360

Proszę również żeby przypiąć jakoś ten topic, bo wiem że dużo osób ma problem ze zmianą rozdzielczości w FMie!

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 22:02    #17709     Sufler - Porady do gry - wydadki
A jaki problem żebyś sam sprawdził??

 mariusz90 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2007
Skąd: Elbląg/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
05.02.2008 21:44    #17710     Sufler - Porady do gry - wydadki
To chyba nie jest problem związany z grą. A wystarczy poszukać w wyszukiwarce, np google

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.