Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 alastor Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
08.02.2008 17:35    #17681     Sufler - Porady do gry - Jak odinstalować FM 2006 ??
Moim problemem jest to, że jak włączam FM06 to... się nie włącza. Wszystko niby OK, napęd przyspiesza jak zwykle ale gra się nie włącza. Żaden Błąd ani Error nie wyskakuje - po prostu się nie włącza. I tu moje pytanie: co jest? Jak ktoś wie to proszę o odp.

Druga sprawa to to, że skoro nie działa to chciałem go odinstalować. I tu też problem: nie mogę znaleźć tej opcji. Wie ktoś jak? W przypadku 2007 i 2008 jest "odinstaluj" a tu nie :/

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
08.02.2008 16:33    #17682     Sufler - Porady do gry - Jak odinstalować FM 2006 ??
Pewnie była reinstalka Windowsa, więc wszystkie dane z rejestru o zaistalowanym FM'ie zniknęły, została sama gra. Usuwasz katalog z grą i po problemie.

Wydaje mi się jednak, że ty chcesz grać w FM'a a nie usunąć go. Wkładasz płytkę do napędu i instalujesz tam, gdzie poprzednio.

 Kebek Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2008
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
Mam ten sam problem, o którym pisał Kolega wyżej. Czy zainstalowanie patcha wprowadza zmiany w bazie danych i gwarantuje wyeliminowanie błędu?
POMÓŻCIE PROSZĘ !!! Co robić, żeby grać, a nie zatrzymywać się na dacie 5.12.2009 :-(

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
08.02.2008 12:33    #17684     Sufler - Porady do gry - Powołania
to jest napewno BUG....co do tego nie ma watpliwosci...wiaze sie to z rejestracja zawodnikow jak wiesz....po 1 sezonie ten problem znika dlatego jak najbardziej mozna powiedziec to BUG...

 blau_grana Młody aktywista

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
08.02.2008 11:19    #17685     Sufler - Porady do gry - iwestycje
Przejęcie przez konsorcjum może się zdarzyć, jeżeli klub ma problemy finansowe, bądź dość długo ma słabe wyniki i poprzedni właściciel ma ochotę opuścić klub. W zasadzie jest to dobra wiadomość, tyle że w trakcie przejmowania klubu przez nowego właściciela (właścicieli) masz szlaban na transfery...

 rondel Ekspert

Postów: 1038
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
07.02.2008 22:58    #17686     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
cristiano, widać, nie przyszedłeś tu chyba w celach FMa, więc jeżeli nie masz jakiegoś problemu to nie zaglądaj tu, lub chociaż nie pisz głupot, jak np. te pytajniki....
"Człowiek nie ustępowałby aniołom i nie podlegałby śmierci, gdyby nie słabość wątłej jego woli"

E.A.P. (1809-1849)

 mateusz_ha Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2007
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
07.02.2008 22:07    #17687     Sufler - Porady do gry - Pozwolenie o praczę część...
Elo! W mojej głowie zrodził się mały problem. Grając na wyspach Leicester City, wiem, że zawodnicy spoza UE muszą otrzymać pozwolenie na pracę, aby móc występować w lidze. Czytałem kilka podobnych tematów graczy, którzy sprowadzili ww. zawodników do swoich klubów, byli ich właścicielami (mieli ich w swoich klubach), no ale z braku pozwolenia nie mogli ich wybierać do składu i wysyłali ich do klubów filialnych aby otrzymali paszport kraju UE. Mój problem/niewiedza, polega na tym, że gdy chcę sprowadzić zawodnika spoza kraju członkowskiego, to nie mogę go sprowadzić do swojego klubu, transfer jest anulowany z powodu braku pozwolenia. Chciałbym mieć taką sytuację, w której sprowadziłbym zawodnika (oczywiście byłby on w klubie, ale bez pozwolenia na grę) no i wtedy mógłbym go wysłać do klubu filialnego aby pograł trochę, nabrał doświadczenia i zarazem otrzymał paszport UE. Czy to w jakiś sposób jest zależne ode mnie? Proszę o pomoc, z góry dzięki. Pozdr:)

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
07.02.2008 22:05    #17688     Sufler - Porady do gry - Pozwolenie o praczę część...
Tak więc:
# http://www.cmrev(...)272.html
# http://www.cmrev(...)254.html
# http://www.cmrev(...)260.html
# http://www.cmrev(...)836.html
# http://www.cmrev(...)743.html

Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce "pozwolenie" (4 strony...). Tak jak obiecałem (no prawie) Reakcjonista (WL nie dam, bo kolega chyba nowy).

PS A już myślałem, że nadszedł ten piękny dzień bez Reakcjonisty...

 Zola Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
07.02.2008 21:53    #17689     Sufler - Porady do gry - Edytor
Mam problem z przerobieniem update a mianowicie:
Gdy wchodze w edytor wybieram obojetnie jaką baze danych i zmieniam by Kszo Ostrowiec było w 2 lidze polskiej.Zapisuje to wszystko i wchodze w fm-a.Wchodze w nowo powstały update i tu jest własnie problem.Nie moge wybrać polski!!Sa wszystkie inne kraje oprócz polski.Spotkaliście się z czymś takim? Jak zrobić, żeby kszo było w 2 lidze [to akurat umie] ale polska była do wyboru!!

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
M8_PL - pamietam ten mecz ^^ Mialem wtedy jakies 8 lat... No a co do problemu - jest cos takiego i zauwazylem to nie pierwszy raz. Ale odkrylem inna rzecz w CM 0304, to dopiero sa jaja: nie wiedziec czemu czesto zdarzalo mi sie ze jak chcialem zaczac 2 polowe, klikajac kontynuuj, nic sie nie dzialo. Jedynym sposobem na to bylo tylko wlaczenie na chwile opcji ogladania calego meczu. Co sie dzialo? Otoz za kazdym razem jak to zrobilem poszla akcja, po ktorej strzelalem bramke... Zdarzylo mi sie to kilka razy!

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.