Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Mieciu Real M Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 21:57    #17671     Sufler - Porady do gry - Widzowie na stadionach
jak coś ci nie pasuje to po co czytasz i robisz sobie niepotrebne problemy puzniej po nocach nie będziesz mógł spać

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 21:16    #17672     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii
maillo7303304
Oczywiście zarówno ja jak i na pewno admini rozumiemy to że jesteś nowy,grasz od niedawna i że Twoje problemy mimo że dla nas są banalne to dla Ciebie rzeczywiście mogą stanowić kłopot.Każdy kiedyś przez to przechodził.Tylko jest jedno ale.To że jesteś nowy nie zwalnia Cię z tego aby zapoznać się z instrukcją,poszukać tematów w wyszukiwarce,przeczytać zasady.Takie pytania jak to nie są tu mile widziane gdyż odpowiedz na nie można znaleźć bez większego wysiłku.W tym przypadku wystarczyło w grze wcisnąć zakładkę zasady podczas okna pucharu Anglii i problem byś miał z głowy.

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 21:02    #17673     Sufler - Porady do gry - Widzowie na stadionach
Żal mi trochę ciebie mieciu, ale dobra, zostawmy twoja inteligencję w spokoju. Chociaż nie... właśnie dla mnie oznaką braku inteligencji są błędy ortograficzne (morzesz, oprucz, frekfencji,), przeklinanie (h**u). Z takim stylem bycia nikt nie będzie chciał ci pomóc (no bo i po co z taką kulturą?). Przemyśl chłopcze swoje zachowanie, pójdź do kościoła, może jeszcze nie jest za późno z tobą...

Żeby nie było: Wszystkie porady na temat twojego problemy już się tu pojawiły i nie wyzywaj innych od nie powiem czego.

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 20:58    #17674     Sufler - Porady do gry - Anglia w Copa America??
http://www.cmrev(...)739.html
Widać w FM często Anglię zapraszają.

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 20:09    #17675     Sufler - Porady do gry - Widzowie na stadionach
A jaką ty chłopie masz frekwencje na Realu? Stadion na 80 000 miejsc, jeden z najbardziej znanych klubów na świecie, świetni i efektownie grający zawodnicy, a ty masz problemy z frekwencją? Nie rozśmieszaj mnie.

 maillo7303304 Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 15:35    #17676     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii
"SUFLER-ODPOWIEDŹ NA KAŻDE PYTANIE"- nie rozwodzę się, tylko chce się pytać dla mnie istotne, dla tej gry. Perez jest takie coś jak zakładka w mozilli ona się zmienia jak się kliknie w kombinacje klawiszy i to się właśnie zdarzyło. A to, że przeprosiłem i napisałem o co mi chodziło to świadczy o mnie Perez. I w ogóle czujesz się wyższy i ważniejszy od innych zalogowanych użytkowników. I powinieneś więcej cierpliwości bo spytać się można, a moje problemy nie są "byle". Pozdrawiam :)

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 11:47    #17677     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii
"bo Ty też się często mylisz" - słucham? Gdzie? To że jesteś nowy nie zwalnia Cię z tego, aby przeczytać instrukcję dołączoną do gry. Nie zwalnia Cię z tego, aby skorzystać z Wyszukiwarki. Na pewno nie będzie tak, że z każdym byle problemem będziesz rozwodził się na łamach Suflera.

To że nie potrafisz nawet wpisać tematu tam gdzie należy (vide pomylenie forum Nokii z Suflerem) - też świadczy o Tobie.

 maillo7303304 Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 11:06    #17678     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii

 maillo7303304 Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 11:04    #17679     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii
Jejku, jak chcesz to wlep mi wroga:/, ale o nic nie można się zapytać. Z tym Modricem, fakt było głupie, ale naprawdę już nic nie można napisać. Myślałem, że błąd wyskoczył. Po drugiego to mój pierwszy FM, nie jestem jeszcze dobrze z nim obeznany, nie wiedziałem co gdzie kliknąć. Ale rób jak chcesz, rozumiem, że ludzie zakładają bezsensowne tematy, ale z Tym, że pomyliła mi się treść, nie trzeba był,o od razu tematu zamykać http://www.cmrev(...)38.html. Pisałem na forum nokii, i chciałem żeby mi ktoś doradził i nie mów, że mogłem uważać, bo Ty też się często mylisz. Dlatego jak się zorientowałem to od razu napisałem o co mi w istocie chodziło. Trochę wyluzujcie

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 09:59    #17680     Sufler - Porady do gry - Puchar Anglii
Mam ogromną chęć wlepienia autorowi WL. Stajesz się mistrzem zakładania bezsensownych tematów. Dostałeś już Reakcjonistę za http://www.cmrev(...)318.html , teraz temat, który wynika jednoznacznie z braku chęci zapoznania się z Zasadami danego pucharu (wszystko pięknie opisane jest w grze). Przed założeniem następnego tematu zastanów się, bo jak znowu będzie o niczym to WL-a masz bankowo.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution