Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 bartix94 Młody aktywista

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
ja jak miałem problem z Fm-em to zrobiłem w Windowsie nowego użytkownika i na tym nowym użytkowniku gram w Fm-a, spróbuj może się sprawdzi :)

 Kebek Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2008
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
Zrobiłem wszystko o czym pisaliście. Format, postawiłem system na nowo, zainstalowałem grę, później patcha i... problem dalej jest!!! :-(
Czy już nie pogram w FM'a? ;-(

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
10.02.2008 09:24    #17663     Sufler - Porady do gry - Sprzedaż z klubu
Skorzystaj z wyszukiwarki. Mnóstwo ludzi miało problemy ze sprzedażą zawodników, mnóstwo założyło w Suflerze taki temat i większości została udzielona odpowiedź.

 Morgi Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2008
Skąd: Koło
Poziom ostrzeżeń: 0
10.02.2008 09:13    #17664     Sufler - Porady do gry - Sprzedaż z klubu
Mam problem, gram Barcą i chce sprzedać paru niepotrzebnych mi już piłkarzy. Wchodzę w status transferowy, ustawiam cenę lekko niższą niż wartość piłkarza, ale tylko dwóch udało mi się tak sprzedać. Potem jeszcze tych piłkarzy ustawiam w proponuj klubom za tą samą wartość jaka im ustawiłem poprzednio i nikt nie chciał ich kupić. Co zrobić żeby odeszli, ale bez rozwiązania kontraktu ?

 Aaron Młody aktywista

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Zintergowana karta graficzna raczej nie jest problemem. Sam mam Viste Home Premium również na laptopie i wszystko chodzi dobrze. Przyczyną tego problemu może być np: mała ilość ramu. Spróbuj może na innym dysku zainstalować fm, albo zamknąć (jeżeli masz włączone) na czas gry progamy typu skype czy gg.

Pozdrawiam

 michal91 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
09.02.2008 23:40    #17666     Sufler - Porady do gry - Problem z Edytorem
Witam mam problem z FM chodzi o to ze gdy gram normalnie to wszystko dziala a tak myslalem pobawie sie edytorem no i gram Realem i dodalem budzet nakupilem zawodnikow i gdy zapisalem gre to zapisalo ale jak teraz chce ja wczytac to wczyta ale pozniej jak nacisne na taktyka to gra sie wylacza albo dam na mecz moze to wina tego ze edytor mam wylaczony czy cos innego?. z Gory Dzieki za pomoc

 miszczu212 Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Napewno nie chodzi o karte.
ja tez mam laptopa ze zintegrowana karta i viste ultimate i wszystko pieknie chodzi, nie było nigdy problemow.
a moze płyta nie jest w najlepszykm stanie?
bo mysle ze akurat vista home tez nie jest przyczyna.

 miszczu212 Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Napewno nie chodzi o karte.
ja tez mam laptopa ze zintegrowana karta i viste ultimate i wszystko pieknie chodzi, nie było nigdy problemow.
a moze płyta nie jest w najlepszykm stanie?
bo mysle ze akurat vista home tez nie jest przyczyna.

 Marcio13 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2006
Skąd: Nowy Targ
Poziom ostrzeżeń: 0
Kumpel też ma Viste i działa mu FM. Tylko nie wiem czy ma dokładnie tą samą werse co ty.
Całkiem możliwe, że o kartę chodzi. Ja już nic raczej nie wymyślę. Idę spać. Jak będę miał sen jak naprawić twój problem to wstanę i Ci napiszę. :)

Pozdrawiam

 Fa1al1ty Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
Siemka. Aktualnie mam w laptopie system Vista Home Premium. Zainstalowałem FM'a ale po instalacji był napisany komunikat : Instalacja się powiodła ale pojawiły się poważne błędy.
i gdy włączam FM'a poprostu pojawia się czarny ekran z myszką którą mogę ruszać ale niema nic na ekranie. Niewiem w czym problem... Mam niestety zintegrowaną karte graficzną i niewiem może o to chodzi ??!! POMOCY !!

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.