Mam 4 sezon BVB stosuje trening TUGA i mam problem nieoczekiwanie umiejetnosci moich grajkow strasznie zaczelu spadac co mam robic ??
prosze o pomoc.
prosze o pomoc.
prosze o pomoc.
A tak poważnie był jakiś problem z kontem de Rapha i ktoś sobie wszedł. Sprawa wyjaśniona.
i to również postanowiłem zmienić obejmując kontrolę nad juniorami.
A co do taktyki, to odpada, ponieważ w 1 zespole jest duża rotacja i szybke przchodzenie z 4-4-2 do 4-5-1 i na odwrót w różnych ustawieniach pomocników. A juniorzy grają 4-4-2....teraz pod moją wodzą grają tak jak 1 zespół... Dlatego nie mogę kazać asystentowi prowadzić zespołu po mojemu, bo on nie jest mną
... a co do Twojego PSV to się nie dziwię... ale z Ajaxem i PSV chyba twoje młodziki mają jakieś tam problemy nie??



|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
139 online, w tym 0 zalogowanych, 139 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty