Cześć .Proszę o pomoc,bo za chwilę wyrzucę oryginalną grę przez okno.Mam 2014rok i objąłem Lyon .Sparingi ok wszystko gra jak należy.Ale pierwszy mecz sezonu w lidze francuskiej i na dole na pasku zupełnie inny bieg zdarzeń niż widok na boisku.Np. widok boiska-gra w środku pola a na dole na pasku goooooooool.Mówie ok następny mecz bedzie ok,ale nie moge skonczyc tego meczu ,konczy sie spotkanie a ja nie moge zrobic kontynuuj.Jest po rozmowie motywacyjnej a ja nie moge zrobic kontynuacji.Komputer w ogole nie pracuje(czerwona dioda).Tyle dni gry na marne-nie chce grac od nowa-ten blad znowu moze sie powtorzyc.Czy ktos mial taki problem?jak sobie poradzic?

moze po za 1 meczem na caly sezon wygranym 8:2;] Jedyna roznica jaka ja dostrzegam to mniejsza ilosc sytuacji i troche lepsza skutecznosc... ale nie jakies wyniki hekojowe
wiec odinstalowałem grę i chciałem wrócić do gry na 8.0.1 ale jak próbuje wczytać grę to mi pisze ze "wczytanie gry nie powiodło sie" a jak zainstaluje ponownie 8.0.2 to działa wie ktoś jak zrobić żeby mi grę wczytało na łatce 8.0.1 .
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty