Pierwsze pytanie ktore sie nawija to czy masz oryginala (choc nie wiem czy akurat taki problem moze byc zwiazany z wersja posiadanej przez ciebie gry
) ??
Jezeli nawet urlop nie pomaga to ciezka sprawa :/ . Mozesz sprobowac odejsc na emeryture i zobaczyc czy nadal bedzie sie gra wylaczala...jak tak to raczej juz tylko start new game
.
Ewentualnie tak jak pucek mowi reinstalka gry .
Powodzenia
) ??Jezeli nawet urlop nie pomaga to ciezka sprawa :/ . Mozesz sprobowac odejsc na emeryture i zobaczyc czy nadal bedzie sie gra wylaczala...jak tak to raczej juz tylko start new game
.Ewentualnie tak jak pucek mowi reinstalka gry .
Powodzenia

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty