Ja mam podobny problem, czekam i czekam, ale zgadzam się z przedmówcą, że trzeba wykazać się cierpliwością. Podniesienie standardu bazy treningowej i obiektów młodzieżowych jest niezbędne do rozwijania się klubu, a tym samym do sprowadzania coraz lepszych zawodników.
Przy rozkminianiu tego tematu, nasuwa mi się pytanie, baza treningowa/obiekty młodzieżowe podzielone na określone szczeble rozwoju, przechodzą ze szczebla X w Y, a potem Z. Czy może być tak, że przejdzie z X od razu na poziom Z? Czy to jest tak jak z porami roku, aby przyszło lato, musi najpierw przyjść wiosna? Pozdr
Najnowsze posty