Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Hunter91 Młody aktywista

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
25.03.2008 08:49    #17431     Sufler - Porady do gry - problem z zagraniami obrońców
Witam. Prowadziłem kilka klubów z kilku krajów i prawie w każdym mam ten sam problem. Chodzi o nieodpowiedzialne a nawet głupie zagrania moich obrońców. Niejednokrotnie zdarzyło mi sie, że w sytuacji na mojej połowie zazwyczaj boczny obrońca zagrywa lekko piłkę do bramkarza, a ta staje sie łupem napastnika i tracę gola. Nie wiem co może sprawić aby moi zawodnicy unikali takich zagrań i grali mniej ryzykownie, od razu dodam że swobodę taktyczną mają ograniczoną. Co mam zrobić aby uniknąć takich sytuacji??

 Cichy9 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2007
Skąd: Jasło
Poziom ostrzeżeń: 0
25.03.2008 08:37    #17432     Sufler - Porady do gry - Problem z Genie Scoutem 2008
Mam problem z działaniem Genie Scouta. Program działał bez zarzutu aż do czasu formatowania dysku, po formacie podczas ładowania gry wyskakuje mi błąd i niestety gra nie chce się załadować. Mam grę rozpoczętą na łatce 8.01 i odznaczoną opcje kompresowania zapsiywanych gier. Załączam obrazek z opisem błędu. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

http://img15(...)tfn7.jpg

 R@ZoR Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 23:47    #17433     Sufler - Porady do gry - Cut-out
Sprawdź w configu czy nie masz podwojonego jakiegoś tego standardowego wpisu. Miałem podobny problem i okazało się, że mam dwa identyczne wiersze jeden po drugim. Usunąłem jeden i działa. Może u Ciebie jest podobnie.

 TKubiak Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 23:05    #17434     Sufler - Porady do gry - Dobra, skuteczna taktyka
Z tym może być problem, bo mam naprawdę równy zespół i w tej chwili budżet wyczerpałem. Mogę przyznać, że mam dwa składy:
Isaksson - Clerc, Woodgate, King, Bale - Barnes, Modrić, Rodriguez, Arango - Rossi, Cavani.
Kuszczak - Hutton, Dawson, Kaboul, Assou-Ekotto - Ninis, Cana, Huddlestone, Boateng - Goitom, Janczyk.

 SowaA Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 22:58    #17435     Sufler - Porady do gry - Cut-out
Zrobiłem sobie facepack, metodą cut-out Wisły Płock w GIMP-ie. Plik config wziąłem z innego facepacka, pozmieniałem jedynie ID, i nazwy cut-out'ów stworzonych przeze mnie. Niestety face te nie pokazują się w grze. Nie pomogło zaznaczenie i ponowne odznaczenie "buforowania skórki". Wiecie może w czym jest problem? Pomoże ktoś?

 Tofu Młody aktywista

Postów: 445
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2007
Skąd: Jaroszewo Pierwsze
Poziom ostrzeżeń: 0
A oto i Partizan :)

http://rapid(...)rar.html

Jak juzwspomniałem z OFK są problemy natury zdjeciologicznej. Bo zdjęć nie mogę znaleźć. Jak znajdziesz mi stronkę ze zdjęciami to popracuję. Na oficjalnej stronie jak klikam na skład to pokazuje tylko zdj całego zespołu :D

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 20:29    #17437     Sufler - Porady do gry - Odwołania od kar
Zbędna wymiana zdań nie na temat, a dokładniej obrzucanie się błotem w temacie
taktyka.

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 20:24    #17438     Sufler - Porady do gry - Dziwny problem z save
Co prawda teraz już nic nie możesz napisać, vanlesniaku, ale odpowiem ci.
[quote=vanlesniak]Jakoś wątpie żeby to się stało akurat z tego powodu[/quote]Właśnie, że z tego powodu. Było już kilku delikwentów z takim problemem, gra się wieszała w tym konkretnym dniu i okazywało się, że wszyscy mieli pirata. Tak więc masz swoją odpowiedź.

Swoją drogą to jestem za tym, aby użytkownikom zgłaszającym taki problem (zawieszanie gry w dniu 24-25 maja 2009) dawać automatycznego bana.

 full attack Młody aktywista

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 19:34    #17439     Sufler - Porady do gry - taktyka
Przeciwnik nie był zbyt mocny tylko menager Racingu zbyt słaby!!!

P.S.
ogólnie mi Ciebie żal człowieku- zawsze , gdy czytam założone przez Ciebie tematy dziwię się, że osoba o rok młodsza ode mnie nie potrafi w zrozumiały sposób zbudować zdania... z Twoją inteligencją darowałbym sobie grę w FMa- przerzuć się lepiej Pinball'a.

Żeby nie być gołosłownym dorzucam linki do wszystkich tematów tego człowieka (?) od bodajże połowy stycznia:
http://www.cmrev(...)nia.html
http://www.cmrev(...)ery.html
http://www.cmrev(...)ing.html
http://www.cmrev(...)rka.html
http://www.cmrev(...)ary.html
http://www.cmrev(...)lem.html
http://www.cmrev(...)yka.html
http://www.cmrev(...)o__.html
http://www.cmrev(...)zna.html
http://www.cmrev(...)hip.html
http://www.cmrev(...)mi_.html
http://www.cmrev(...)yka.html
http://www.cmrev(...),DP.html
http://www.cmrev(...)moc.html
http://www.cmrev(...)tlo.html
http://www.cmrev(...)man.html
http://www.cmrev(...)ocy.html
http://www.cmrev(...)-08.html
Dobra już mi się odechciało czytać tych jego problemów...

 paplus Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
24.03.2008 19:19    #17440     Sufler - Porady do gry - Problem!! (MATCH_MANAGER)
ja tez mam ten problem co kuti i nie moge znalezdz na niego sposobu przeinstalowalem juz gre ale to nie pomaga prosze o szybka odpowiedz . dzieki

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution