Od ponad roku gram na Acerku Celeronie 1,5, 512 Ram i grafice współdzielonej i jest ok. Ale:
a) w grę wchodzi tylko mała baza danych (musiałem zapomnieć o średniej, dużej czy ogromnej

b) na małej bazie mogę zainstalować nawet do 30 lig i bez problemów
Masz mocniejszego procka i 3 razy więcej ramu (który podobno jest najistotniejszy przy FM), więc podejrzewam, że średnia baza (może duża?) i jeszcze więcej lig nie będzie problemem.
a laptop to taka wygoda... granie na świeżym powietrzu pod domem, czy w pociągu, albo gdziekolwiek się nie ruszysz


pzdr
Najnowsze posty