[quote=Jose Mourinho JR]nie do końca @karo.las Po pierwsze: jest tylko wersja beta i żeby jej używać nie możesz mieć patcha8.02 po drugie: jak zapisujesz grę musisz w opcjach odznaczyć opcje: "kompresuj zapisane gry"
I to tyle mili państwo. Pozdrawiam, Jose[/quote]
Nie prawda. Mam patcha 8.0.2 i sejwy bez problemu ładują się przez Genie Scouta
I to tyle mili państwo. Pozdrawiam, Jose[/quote]
Nie prawda. Mam patcha 8.0.2 i sejwy bez problemu ładują się przez Genie Scouta

to może być spowodowane tym że przy szybkim tempie gry podania mogą być niedokładne szczególnie gdy pogoda jest zła
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty