Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
30.03.2008 20:12    #17401     Sufler - Porady do gry - Problem z GenieScoutem
[quote=Jose Mourinho JR]nie do końca @karo.las Po pierwsze: jest tylko wersja beta i żeby jej używać nie możesz mieć patcha8.02 po drugie: jak zapisujesz grę musisz w opcjach odznaczyć opcje: "kompresuj zapisane gry"

I to tyle mili państwo. Pozdrawiam, Jose[/quote]

Nie prawda. Mam patcha 8.0.2 i sejwy bez problemu ładują się przez Genie Scouta

 karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 256
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
29.03.2008 23:09    #17402     Sufler - Porady do gry - Problem z GenieScoutem
Podobny temat już był => Problem z Genie Scoutem 2008

Przytoczę wypowiedź Brazzo:
[quote=Brazzo]Ten bład pojawia się zawsze gdy skończy sie czas używania Genie Scouta. Też tak miałem, nie ważne co będziesz robił, ten błąd nie zniknie (choć mi pomogło raz instalacja ponownie Windowsa bo wtedy dorwałem wirusa i sytuacja tego wymagała). Nie oznacza to, że tak będzie u każdego.[/quote]

Na przyszłość używaj opcji szukaj:)

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
29.03.2008 22:30    #17403     Sufler - Porady do gry - Problem z GenieScoutem
Witam
Potrzebuję pomocy, bo mam problem z odpaleniem FM Genie Scouta 2008. Przy odpaleniu każdego sejwa do FM 2008 pojawia mi się komunikat "Data files seems to be corrupt. Wanted to read 4 bytes, could only read 0 bytes" i nie otwiera się. FM Genie Scout 2007 do FM 2007 chodził mi prawidłowo. W FM 2008 mam wersję taka jaka była po instalce i nic nie zmieniałem.

 Sir Psycho Sexy Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2008
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
29.03.2008 15:26    #17404     Sufler - Porady do gry - Paranoja po formacie :(
Miałem to samo, gdy po paru dniach postanowiłem wrócić do jednego ze sejwów. Nie instalowałem nic, jedynie w aktualizacji Fudiego i Messinho dodałem parę transferów i zapisałem pod nową bazę danych. Może problem tkwi właśnie w bazach danych. Nie mam pojęcia.

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
29.03.2008 12:22    #17405     Sufler - Porady do gry - Forma przez cały sezon.
A przypomniało mi się :D to może być spowodowane tym że przy szybkim tempie gry podania mogą być niedokładne szczególnie gdy pogoda jest zła :) pamiętam jak grałem pierwszy sezon i tez miałem ten problem i trzeba było szybkość gry zmniejszyć i to pomagało :) lub z podaniami pokombinuj :)

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
28.03.2008 22:00    #17406     Sufler - Porady do gry - edytor fmm 2.25
i własnie tu mały problem. Załączyłem gre na łatce 8.0.1 i potem zainstalowałem łatke 8.0.2 i oficjalnie teraz gram na 8.0.2 bo w edytorze pisze data not found

 karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 256
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
28.03.2008 21:55    #17407     Sufler - Porady do gry - Talenty
Zakładanie tematów dla "wała" i takie sypanie opcją "pomógł" raczej nie spodoba sie adminom... Kiepsko zacząłeś udzielanie się na suflerze, do tego bez zapoznania się z FAQ . Mimo wszystko myślę, że w dziale talenty znajdziesz zawodników nawet do najsilniejszych zespołów europejskich vide Miguel Veloso , który już teraz jest gotowy do gry na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam i życzę większej rozwagi^^

 Sir Psycho Sexy Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2008
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
28.03.2008 21:27    #17408     Sufler - Porady do gry - Talenty
Właśnie. Nie cięrpię pieniaczy, którzy robią problem o nic. A Ty krzychu przejrzyj dział talenty. To wszystko co możemy poradzić, tam raczej często jest opis, czy gracz będzie gwiazdą Barcelony czy Izolatora Boguchwała ;)

 Sir Psycho Sexy Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2008
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
28.03.2008 20:37    #17409     Sufler - Porady do gry - CrashDumps :/
[quote=mkanius]Witam mam takie problem z tym CrashDumpsem: gram na 802 a ten błąd ciągle jest najgorsze jest to, że usuwam go do kosza kosz wyczyszczam a on mi nadal wyskakuje ten błąd co robić? Może to wina kompa bo często mi błędy wyskakują :/ muszę wyczyścić dyski[/quote]
Skoro wyskakują mu błędy przeinstalowanie samego systemu może nic nie dać. Ewentualny wirus może się czaić na innym dysku niż systemowy ;)

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
28.03.2008 20:03    #17410     Sufler - Porady do gry - CrashDumps :/
Witam mam takie problem z tym CrashDumpsem: gram na 802 a ten błąd ciągle jest najgorsze jest to, że usuwam go do kosza kosz wyczyszczam a on mi nadal wyskakuje ten błąd co robić? Może to wina kompa bo często mi błędy wyskakują :/ muszę wyczyścić dyski

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution