co innego rozegrac 15 sezonow a co innego przeanalizowac i wyciagac wnioski z kazdego meczu.... Jesli faktycznie rozegrales 15 sezonow to dziwie sie ze masz taki problem
Znajac zycie ustawiles obronca jakies sprzeczne polecenia... i zwyczajnie sie gubia Oto przyklad: "Paradoksalnie moja druzyna ma nastwienie defensywne ogolnie, nastawiona jest na gre z kontry." a wczesniej piszesz ze boczni obroncy maja ustawienie ofensywne^^ I pewnie znalazlbym wiecej takich sprzecznosci
Znajac zycie ustawiles obronca jakies sprzeczne polecenia... i zwyczajnie sie gubia Oto przyklad: "Paradoksalnie moja druzyna ma nastwienie defensywne ogolnie, nastawiona jest na gre z kontry." a wczesniej piszesz ze boczni obroncy maja ustawienie ofensywne^^ I pewnie znalazlbym wiecej takich sprzecznosci

rzegrana vs.Sevilla po pierwszym meczu który zremisowałem.O co chodzi czemu juz komputer zkazał mnie na porażkę? Załączam obrazek.
a tu zaskoczyło mnie kolejne utrapienie
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty