FiftyPercentSkill...
CMRev jest do niczego? forumcm do niczego? No to co tu jeszcze robisz? Śmigaj zakładać konto na forum SI. Naprawdę nie rozumiem o co lotto.
Pucek czyta poradniki Brudiego, Ty sobie ściągniesz cudzą taksę. Obaj będziecie szczęśliwi.
Pucek nikomu tyłka nie liże, co udowodnił już nie raz jeżdżąc sobie chociażby po mnie

Mogłby, powinien, nawet wręcz musi a tego nie robi... phi...
Rzeczywiście z kącikiem jest ten problem, że w nowym FM-ie w zasadzie każdy zespół potrzebuje innej takst. Albo inaczej. Każda taksa jest dobra. Śmiem twierdzić, że i 5-4-1 i 3-3-4 można spokojnie wygrywać. Zaczynam sądzić, że w zasadzie ustawienie nie ma znaczenia a CAŁY klucz tkwi w poleceniach.
Najnowsze posty