Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 arkadeusz Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
11.04.2008 22:29    #17371     Sufler - Porady do gry - użycie procesora
Spinx ma racje!! Przeinstaluj grę!! Też miałem taki problem ale po reinstalacji wszystko pięknie działa!! Teraz zużycie procka nie przekracza 15%!!

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
11.04.2008 16:40    #17372     Sufler - Porady do gry - użycie procesora
Przeinstaluj grę:) może coś brakuje? albo nie wiem.. w FM'ie nie miałem tego typu problemów.

 xSebas Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Rozpracowałem... - Vista jaka jest kazy widzi... jeśli ktoś ma podobny problem to powienien zrobić tak - na ikonie uruchomienia fm modifier kliknać prawym przyciskiem i wybrać opcję "urzuchom jako administrator" - ot cała filozofia :P

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
10.04.2008 14:38    #17374     Sufler - Porady do gry - Turniej FM 08
Ten problem w przypadku chęci ze strony Was (graczy, którzy chcą wziąć udział i tu się zadeklarują) napewno rozwiąże Redakcja (w końcu mądrzy ludzie :)). Ogólną formułe Wam podałem, piszcie co chcecie zmienić i wreszcie powiedzmy TAK dla turnieju.

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
09.04.2008 17:47    #17375     Sufler - Porady do gry - Logo
Nie no fota masakra....A co do problemu, to wejdź do ustawień, w zakładce Dźwięk i Obraz odznacz "Użyj buforowania skórki" i załaduj inną skórkę i zatwierdź i ewentualnie jak nie pomoże to wyjdź z gry całkiem i włącz ją od nowa. Co do treningów, to będąc już w grze w zakładce Trening - seniorzy - wybierasz odpowiednio Programy/Edytuj programy/Importuj/Twoje Treningi. Co do taktyk to jest podobnie - Taktyka/Edycja Taktyk/Importuj/TwojeTaktyki.

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
09.04.2008 17:34    #17376     Sufler - Porady do gry - Newsy
Nie no fota masakra....A co do problemu, to wejdź do ustawień, w zakładce Dźwięk i Obraz odznacz "Użyj buforowania skórki" i załaduj inną skórkę i zatwierdź i ewentualnie jak nie pomoże to wyjdź z gry całkiem i włącz ją od nowa.

 tomaszk_78 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2008
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
09.04.2008 17:25    #17377     Sufler - Porady do gry - Logo
hi. mam mały problem, zciągnąłem sobie loga, taktyki i treningi, wypakowałem do docelowych folderów i nic, nie potrafie ich odpalic. gdzieś była instrukcja iż trzeba wyłączyc cache skórki, tylko nie wiem gdzie to jest i z czym to się je. HELP

 tomaszk_78 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2008
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
09.04.2008 15:25    #17378     Sufler - Porady do gry - Newsy
hi mam mały problem, zciagnąłem sobie loga, treningi i taktyki do fm 2007 i zacholere nie potrafie ich odpalic. wypakowałem w odpowiednich miejscach. gdzies pisalo cos o cachu skórki ale nie wiem gdzie to jest i jak to zrobic. HELP.

 cina Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
No u mnie na Viscie na laptopie ASUS tez wszytsko pięknie śmiaga. Żadnych problemów z FMem nie było.

 frytu Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2007
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2008 21:47    #17380     Sufler - Porady do gry - Kin4s Apdejt v0.9
Witam,

mam problem z apdejtem. Próbuje podmienic Garbarnie na Unie Hrubieszów. Wpisuje komende "SWAP_TEAMS" "Garbarnia" "Unia Hrubieszów" i nic tak samo jak probuje poprzez ID.
Dodam ze tworze plik tak jak w pliku readme.

Pomożcie:)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.