Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
15.04.2008 21:24    #17351     Sufler - Porady do gry - Prestiż klubu

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
15.04.2008 07:20    #17352     Sufler - Porady do gry - Piłkarz-Pracownik?
[quote=Frost11]Mam problem ktory zdarzyl mi sie pierwszy raz w FM-ie.Otoz zlozylem oferte Sportingowi o zakup Joao Moutinho klub sie zgodzil i przy przedstawianiu kontraktu wystapil blad taki jakbym skladal ogerte pracownikowi. a najciekawsze jest to że on nawet nie chce pieniędzy.O co może chodzic? Bug?
[/quote]
Mam tak zawsze kiedy w krótkim czasie składam za dużo kontraktów(czyli kiedy zaczynem budowę nowego zespołu :D). Po prostu gra nie wyrabia i zaczyna głupieć. Mimo, że jest napisane, że zawodnik nie chce kasy za granie,to na pewno nie przyjmie kontraktu. Odrzuci go i dopiero za drugim razem oferta kontraktowa będzie wyglądała normalnie.
[quote=Muszel]Też tak miałem parę razy, po prostu wycofaj ofertę i złóż nową. U mnie to zawsze działało[/quote]
Muszel także ma racje wystarczy wycofać ofertę transferową, złożyć nową i wszystko będzie w porządku...
Pozdrawiam :]

 Globinho Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
14.04.2008 22:32    #17353     Sufler - Porady do gry - Problem z grą przez internet.
Witam. Proszę o pomoc. Chciałbym zagrać z kolegą przez internet w FM06. Nikt z nas nie ma stałego ip dlatego próbujemy grać przez hamachi. Problem w tym że kiedy ja hostuje to po dwóch sekundach po połączeniu mojego kolegę wyrzuca do menu głównego. Kiedy on hostuje wszystko jest w porządku ale gra chodzi za wolno ponieważ ma wolniejsze łącze i słabszego kompa dlatego zależy mi żebym to ja mógł hostować. Gramy na tych samych patchach 6.0.3 On ma internet w aster a ja w Nitronet. Co robić?

 Matiusz Młody aktywista

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
14.04.2008 17:34    #17354     Sufler - Porady do gry - Piłkarz-Pracownik?
[quote=Frost11]Mam problem ktory zdarzyl mi sie pierwszy raz w FM-ie.Otoz zlozylem oferte Sportingowi o zakup Joao Moutinho klub sie zgodzil i przy przedstawianiu kontraktu wystapil blad taki jakbym skladal ogerte pracownikowi. a najciekawsze jest to że on nawet nie chce pieniędzy.O co może chodzic? Bug?
[/quote]

mi sie tez tak robiło musisz wyłączyć gre i włączyc albo po prostu kup innego zawodnika-jak nie chcesz oszukiwać . Powinieneś z tego kożystac

 Frost Młody aktywista

Postów: 191
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
14.04.2008 16:41    #17355     Sufler - Porady do gry - Piłkarz-Pracownik?
Mam problem ktory zdarzyl mi sie pierwszy raz w FM-ie.Otoz zlozylem oferte Sportingowi o zakup Joao Moutinho klub sie zgodzil i przy przedstawianiu kontraktu wystapil blad taki jakbym skladal ogerte pracownikowi. a najciekawsze jest to że on nawet nie chce pieniędzy.O co może chodzic? Bug?

 Muszel Partyzant

Postów: 74
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
14.04.2008 08:49    #17356     Sufler - Porady do gry - Brak dyscypliny
Problem rozwiązany:D Andrade dostał 5 więc mu na tydzień wstrzymałem wynagrodzenie i już wszyscy zadowoleni:)

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
13.04.2008 21:06    #17357     Sufler - Porady do gry - Błędy w historii
Pewnie zmienił proxy.

Ten problem opisałem w FAQ. Poczytaj o nim.

 Muszel Partyzant

Postów: 74
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
13.04.2008 20:57    #17358     Sufler - Porady do gry - Brak dyscypliny
Ale problem w tym, że tylko raz mój zawodnik dostał czerwoną kartkę(wtedy nie uznałem za potrzebne go karać), nikt nie opuszcza treningów, słabe oceny typu 5 też sie nie zdarzają, więc nie mam za co karać, a mimo to zawodnicy mają takie problemy...

 Muszel Partyzant

Postów: 74
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
13.04.2008 20:20    #17359     Sufler - Porady do gry - Brak dyscypliny
Paru zawodników w klubie w "pomniejsze problemy" ma wpisane 'zmartwiony brakiem dyscypliny'. O co chodzi? Jak można to naprawić?

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Bo wczoraj były problemy z CMRev więc woleliśmy zaczekać. Dzisiaj będą kolejne bramki.
myspace.com/marneszanse

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.