Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Mati152 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 14:52    #17301     Sufler - Porady do gry - array access out of bounds
Mam problem : włączam FM 2006 , biorę na ,,nowa gra,, i...wywala mnie do windowsa z napisem ,, array access out of bounds,, i za Chiny nie mogę tej ikonki wyłączyć i muszę wyłączać FMa . Co robić??

 wojciech1505 Młody aktywista

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2006
Skąd: Szczuczyn
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 14:07    #17302     Sufler - Porady do gry - Trenerzy VS Zarząd
Prowadze Paris FC 2000 klub pół zawodowy. NIe przeskoczysz tego problemu . Musisz się pogodzić , że masz tylko tylu trenerów. Nic nie w skórasz. Awansuj do wyższej ligi.

 rufigekru Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 10:22    #17303     Sufler - Porady do gry - Trenerzy VS Zarząd
problem w tym, że mam dobrych, ale chcę mieć ich więcej, żeby jeden trener nie musiał być odpowiedzialny za 3 aspekty treningu, tylko np za dwa. więc nie chodzi mi o to żeby wymienić na lepszych, tylko o to żeby do tych co mam dotrudnić jeszcze chociaż jednego :)

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
20.04.2008 23:44    #17304     Sufler - Porady do gry - FM Modifier 2.25
Mam ogromny problem z FM Modifier. Posiadam FM-a z wgranym patchem 8.0.2. Chciałem zastosować FMM aby coś sprawdzić, ale gdy chcę wyszukać jakiegoś zawodnika (np. Sacha) wyskakuje mi "Read data error (ID: 1073)". Natomiast gry wczytam np. reprezentację Algerii, działa normalnie. Proszę o pomoc.

 miksur Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2008
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
20.04.2008 20:41    #17305     Sufler - Porady do gry - Finanse klubu
wystawiłem 13 zawodników na sprzedaż ale zostawiam w składzie moje gwiazdy bo bez nich było by ciężko, nie dość ze problem z finansami to jeszcze powiedziałem zarządowi przed sezonem ze awansuje do II Bundesligi, a po 15 meczach zajmuje 10 lokatę. Teraz muśże sie modlić żeby wszystko wygrać i czekam na okno transferowe żeby sprzedać tą parszywą 13


thx za pomoc Brazzo

 marcin4 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2008
Skąd: starogar Gd
Poziom ostrzeżeń: 0
20.04.2008 20:39    #17306     Sufler - Porady do gry - ekstraklasa
gram beniaminkiem w ekstraklasie angielskiej jakich pilkarzy byscie mi zaproponowali tzn nie mam problemu z wyszukaniem tylko wiekszosc z nich nie chce przejsc do mojego klubu a chce sie utrzymac w tym sezonie chcialbym miec takich pilkarzy doswiadczonych

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
20.04.2008 19:49    #17307     Sufler - Porady do gry - problem z trasferami...
ja tez miałem ten problem ale jak miałem milito i on kosztował 12mln to na początku dałem go jako bezużyteczny dla klubu i wystawiałem na listę i do 2 składu dawałem potem proponowałem 12mln nikt nie chciał potem za 10mln chciała Sevilla i sie zacząłem targować ze więcej i jego minimalna cenę ciągle podwyższałem o 0.5mln i Sevilla dawała tyle samo co chciałem i w końcu za 15 go sprzedałem;p
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 wisłakraków Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
no przecież nieda się wybrać dwóch baz naraz... a poza tym niewiddze problemu ;)

 marioxwroc Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Mam problem... mam fm'a 08 sciagnalem patche z tej stronki
- 802
- Fudi_Messinho_Revolution_Update_2008_v2.1
powklejalem je do c:/moje dok.../ sport int.../db i nic... w czasie gry nie wykrywa tych baz... jak skopiuje standardowa baze danych 2razy to na poczatku gry mam okno wyboru bazy danych... ale moge wybrac jedna z dwoch tych samych baz!! co zrobic?

 r10 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
20.04.2008 14:14    #17310     Sufler - Porady do gry - problem z trasferami...
witam
mam pewnien problem...
zawsze gdy proponuje klubom jakiegos zawodnika na sprzedarz to nawet 1 klub nie jest zainsteresowany!!
i tak bylo z heinze,soldado,metzelder,diarra,baptista...
przeceiz oni wszyscy są dobrzy i powinni byc dobttrym wzmocnieniem innych druzyn a nikt ich ni chcail...

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution