Ale przecież po to jest Sufler żeby dzielić się swoimi problemami prawda? To według ciebie działu "Talenty" też nie powinno być? Przecież każdy sobie może znaleźć talenciaka, tak?
A co do taktyki - sprobuj dać defensywnym pomocnikom ograniczona swobodę - wtedy dokładniej wykonują polecenia; i może ofensywnym pomocnikom daj strzałki tak, ze w akcjach ofensywnych będziesz miał 3 napastników
A co do taktyki - sprobuj dać defensywnym pomocnikom ograniczona swobodę - wtedy dokładniej wykonują polecenia; i może ofensywnym pomocnikom daj strzałki tak, ze w akcjach ofensywnych będziesz miał 3 napastników

Jest w ogóle mozliwe zeby wypozyczyc zawodnika na taki szmat czasu ? Juz 3 sezon gra w WHU
)
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty