Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Kołek Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2008
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 19:52    #17291     Sufler - Porady do gry - Trochę o taktyce
Ale przecież po to jest Sufler żeby dzielić się swoimi problemami prawda? To według ciebie działu "Talenty" też nie powinno być? Przecież każdy sobie może znaleźć talenciaka, tak?

A co do taktyki - sprobuj dać defensywnym pomocnikom ograniczona swobodę - wtedy dokładniej wykonują polecenia; i może ofensywnym pomocnikom daj strzałki tak, ze w akcjach ofensywnych będziesz miał 3 napastników

 bury86 Młody aktywista

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2007
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 19:30    #17292     Sufler - Porady do gry - Trochę o taktyce
A nie uwarzasz ze to ty jestes trenerem i to ty dopasowujesz taktyke? Chyba lepiej samemu pokombinowac i wkoncu musi sie udac. ja teraz np mam problemy w Lechi w moim 3 sezonie i jakos ine przyszlo mi do glowy pytac kogos tam jak ustawic zawodnika itp.
Pozdro

 Detros Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
No ale on jest w bazie danych i gra w WHU. Normalnie zawodnik w druzynie do ktroej został wypozyczony ma nazwisko koloru niebieskiego a w jego profilu pisze ze jest wypozyczony z klubu Portmosuth. Natomiast z Gouffranem jest tak ze jego nazwisko na liscie nie jest zaznaczone na niebiesko i w jego profilu pisze ze jest wypozyczony z WestHamUnited ... to sa jaja jakies ;) Jest w ogóle mozliwe zeby wypozyczyc zawodnika na taki szmat czasu ? Juz 3 sezon gra w WHU

http://img29(...)mul2.jpg

http://img39(...)aab3.jpg



Edit :

Z ciekawosci sprawdzilem i dodalem sie jako menadzer i objealem WHU i nic to nie dalo, jedyne co moge zrobic to :

http://img37(...)ubh4.jpg

 dscorp Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 18:15    #17294     Sufler - Porady do gry - Trochę o taktyce
Witam. Gram już szósty sezon Lokomotiw Sofia i pojawiły się u mnie pewne problemy. Nie mogę znaleźć właściwego ustawienia i w związku z tym mam parę pytań.
Gram taktyką 4-2-1-2-1 (boczni obrońcy ze strzałkami 2xDMC MC(AMC) AML AMR FC)
1. Czy grając 2ma DMC powinienem cofnąć linię obrony, by defensorzy nie zawadzali pomocnikom czy właśnie na odwrót?
2. Czy ustawienie jednym napastnikiem i bez typowego AMC jest w stanie dać odpowiednią siłę ognia w przodzie?
3. W ind. polecieniach dla DMC lekko przesunąłem nastawienie w stronę defensywy i dałem nieograniczoną swobodę, częste rajdy i prostopadłe piły, ale to nie spełnia oczekiwań bo obaj DMC grają słabo i głównie koncentrują się na grze w destrukcji.

 Detros Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Moj problem polega na tym, ze nie moge sciagnac zawodnika z wypozyczenia. Gram Portsmouth i po kupieniu Gouffrana od razu wypozyczylem go do WHU. Mija juz 3 sezon od tego jak zostal wypozyczony i nic nie moge zrobic. Jak wchodze na jego profil z perspektywy WHU to w miejscu gdzie powinno pisac do kiedy jest wypozyczony widnieje N/d. Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi ?

http://img50(...)hyz2.jpg

http://img13(...)uxl0.jpg

http://img15(...)rkg1.jpg

Dziwne jest tez to ze moge go wypozyczyc do klubu filialnego WHU

http://img39(...)aab3.jpg

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 10:54    #17296     Sufler - Porady do gry - ciekawe pytanie
1) Napastnik bez problemu gra na najwyższym poziomie do 32 lat. Szczególnie dobry napastnik. A póżniej im bliżej bramki tym wiek może być wyższy.

2) Od niczego. Ogólnie pieniądze na transfery dostaje się tylko podczas startu nowego sezonu, chyba, że mając sporo kasy w budżecie lub dobra pozycje jako menadżer poprosisz o dodatkową kasę. Czasami zarząd przyzna dodatkowe fundusze.

3) Mieć dobra sytuacje finansową. Chyba nie ma innej rady. Im wicej kasy w budżecie, im wyższe cele przed Tobą, które zresztą sam możesz zdefiniować np. czy walczysz o mistrza czy o śodek tabeli) tym więcej kasy dostaniesz.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 10:47    #17297     Sufler - Porady do gry - Kontuzje
Bóg czy bug. Zresztą na obie sprawy nie masz wpływu.
Kontuzje to zdarzenie losowe z FM-ie, ale wpływ mają nie nie:
1) Intensywnośc treningów
2) Przemeczenie zawodników
Kontroluj je, to ograniczysz (ale nie całkowicie wyeliminujesz) problem kontuzji.

Nie tylko jeśli zagrał, ale nawet jeśli był zgłoszony do rozgrywek przez inny zespół, to u Ciebie w tym sezonie juz nie zagra w LM. Taki przepis.

 RobinWLKP Młody aktywista

Postów: 206
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 20:35    #17298     Sufler - Porady do gry - POMOCY
po cholere piszesz w tym temacie about ??!!
niewiedziesz ze on juz dawno sie uporal z problemem a ostatnia wypowiedz padla 12.04.2008 --.-- a w dodatku 2 wypowiedzi wyzej jest taka sama odpowiedz ( tylko ze z bledem xD , ale ty tez z bledem napisales i pzniej poprawiles :P )

ja sie nie ''czepiam''

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 17:59    #17299     Sufler - Porady do gry - array access out of bounds
nie wiem...ale chyba chodzi tutaj o problem z czcionka...sprobuj przeinstalowac fm-a...albo cos z baza danych bo jak naciskasz nowa gra to sie wczytuje baza danych...w kazdym razie przeinstaluj...

 Świerzy Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2008
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
21.04.2008 17:14    #17300     Sufler - Porady do gry - problem z trasferami...
A ja ci powiem tak, też miałem ten problem i sam go rozwiązałem. Otóż, mam słabego kompa, dlatego zwykle gram na 1 maks 2 ligach z duzą bazą danych i tez mi rzadko kupowali zawodników. Po prostu im mniej masz lig załadowanych tym gorzej ze sprzedażą bo kluby z lig nie podłączonych nie są tak aktywne na rynku transferowym jak te co są podłączone. Nie wiem ile masz lig włączonych ale na pewno gdybyś miał 4,5 różnych to na pewno te nazwiska by ci poszły. To są moje spostrzeżenia bo wielu godzinach gry w FM.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution