Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 firebit Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2006
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
24.04.2008 14:03    #17281     Sufler - Porady do gry - pozwolenie na prace - problem
Witam! Prowadze Arsenal, kupilem sobie zawodnika o nazwisku Gladkyi, z poczatku nie chcieli dać mu pozwolenie na prace, ale pozniej (po kliknieciu odwołuj się) pojawił się u mnie w skladzie, ale nie moge go wystawic w meczu, bo pisze ze nie ma pozwolenia na prace :(

Jesli byl juz takie temat to przepraszam! szukalem, ale nic nie znalazlem!

 sinmaker87 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
24.04.2008 09:00    #17282     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
nie no bez kitu nie musiał podrabiac obrazka bo w CM5 tak jest sam gralem Legia i juz w 2 sezonie Lige mistrzów wygrałem ta gra to jedna wielka pomylka (według mnie oczywiście ) tam niewazne jakim zespolem zacznie sie grac to i tak sie wygrywa zadnej frajdy z gry przyklad southamptonem w ciagu 3 sezonow wygralem lige angielską i puchar uefa bez wiekszych problemów

 bioly Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 382
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2008
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
24.04.2008 00:31    #17283     Sufler - Porady do gry - Poblemy z pressingiem ( GPP )
przepraszam. sorki. rajca. ale nie wiedziałem jak zedytować sam TEMAT...
dlatego napisałem jeszcze raz prawidłową nazwę tematu i cały problem.
SORKI!!!!!

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
23.04.2008 23:14    #17284     Sufler - Porady do gry - Poblemy z pressingiem ( GPP )
[quote=Grzelo]Nie można było tego kontynuować w tamtym wątku?[/quote]
No właśnie.
Bioly, to już twój trzeci wątek o tym samym problemie. Naucz się korzystać z możliwości edytowania postów. Poza tym czy tak trudno jest ci rozpoczynać zdanie z wielkiej litery? Miej szacunek dla języka polskiego.
________
A co do twojego problemu, to ja mam czasami takie wrażenie, że połowa tych fajnych opcji, atrybutów piłkarzy, itp. to tylko "na papierze" istnieje. SI mydli oczy graczom i tyle.
Na przykład wzrost a Skoczność - wzrost się w powietrzu nie liczy. Dwumetrowy piłkarz ze skocznością 16 będzie przeskakiwany przez innego, niższego (175 cm) ze skocznością 19. Podobnie jest z umiejętnościami Dośrodkowań i Rzutów rożnych - są bo są a silnik meczowy bierze pod uwagę tylko Podania. Twoje doświadczenia z GPP to kolejny przykład na to, że SI daje tylko teoretycznie tak wiele poleceń indywidualnych. W rzeczywistości wpływ na grę piłkarzy ma tylko parę ustawień a reszta jest po to, żeby się w zapowiedziach chwalić.
Nie twierdzę, że mam tu 100% racji, ale coś jest na rzeczy.

 bioly Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 382
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2008
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
23.04.2008 18:56    #17285     Sufler - Porady do gry - Poblemy z pressingiem ( GPP )
Czy macie jakieś problemy z GPP (gra przy przeciwniku) czyli pressingiem.
Bo mi coś nie pasuje. Zwróciłem na to uwagę w sumie od nie dawna.
Robiłem takie swoje eksprerymenty typu oglądając cały mecz i bawiąc sie ustawieniami GPP. Przykładowo jednemu stoperowi dałem GPP na maks ( całe boisko) zaś drugiemu dałem na minimum ( tylko w polu karnym) oglądając ten mecz dokładnie sie przyglądając o dziwo nie zauważyłem różnicy w grze przy przeciwniku jednego i drugiego z moich obrońców. Grali praktycznie tak samo ten który miał ustawione minimum też wychodził daleko za pole karne do zawodników przeciwnika. Bardzo mnie to niepokoi. Robiłem takie różne zestawienia i różne tego typu eksperymenciory i przyznać muszę że byłem zasmucony i zawiedziony. Czy ustawiłem wszystkim na maks czy na minimum praktycznie zawsze wyglądało to tak samo.!. Nie wiem o co tak naprawdę biega. Gram na wersji 8.0.2. zniechęca mnie to muszę przyznać bo jak mam grać dobrze w obronie gdy moi obrońcy tak jakby, robili, bronili sie po swojemu. ...Oczywiście swoboda na minimum nastawienie na minimum.
Wszystko sprawdzałem rozkminiałem i odpowiedzi na moją bolączke nie znalazłem... Grając strefą robią się luki gdy zawodnicy wychodzą za wysoko do napastników. Dziwnie sie zachowują. Przy indywidualnym kryciu tzw.( plaster) tymbardziej biegają za napastnikiem i GPP nie ma tu ponoć nic do rzeczy z tego co się dowiedziałem.
Już sie w tym wszystkim gubię muszę przyznać.... Nawet dawałem przez chwile gre strefą a po chwili 1 na 1 w obronie i też nie dostrzegłem różnicy. Nie no zaczełem się w tym gubić to fakt. Wszystko mi się zaczęło już mieszać. W szczególności niepokoi mnie ten pressing...GPP...
Także zadam pytanie czy WY macie jakieś problemy( doświadczenia) z tymi sprawami i czy ktoś może mi spróbować wyjaśnić to wszystko...

Pozdrawiam.
i przepraszam "CZŁONKÓW RZĄDU" za moje zachowanie przy zakładaniu moich wcześniejszych wątków, tematów pod wpływem emocji i złego nienazewnictwa i dublowaniu tematów za co zostałem ukarany dopiskiem REAKCJONISTA. Były to moje pierwsze chwile tu na forach... Przepraszam jeszcze raz:) po prostu nie wiedziałem że panują tu takie w porządku zasady i taki fajny klimat.no i coś takiego jak "CZŁONKOWIE RZĄDU" hehe.:) Cała ta stronka jest naprawdę wypasiona i ludzie którzy nad nią czuwają, prowadzą i pilnują porządku ...
SZACUNEK I POZDROWIONKA!!!!!!!!!

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.04.2008 10:13    #17286     Sufler - Porady do gry - prawie jak Kuszczak
Było nie zakładac nowego tematu tylko dac to w temacie ''przechwałki'' taki problem? Jedno jest pewne pod twoim nickiem będzie czerwono

 smallmike2 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.04.2008 09:36    #17287     Sufler - Porady do gry - Moje Pytanie
Mam problem w obsłudze editor data...za długo by o tym pisać, jeżeli mógłby ktoś mi pomóc to proszę o kontakt gg: 554656 e-mail:

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
23.04.2008 00:05    #17288     Sufler - Porady do gry - Odwołania od kar
Dublowanie tematów z lenistwa (§ Ostrzeżenia i kary, punkt 3.):

http://cmrev(...)nie.html
http://cmrev(...)NIE.html

W obu tematach olewanie zasad 1. i 7. z § Zakładanie tematów. Widać, że regulaminu nie czytał (z lenistwa?).

 bioly Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 382
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2008
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
22.04.2008 22:01    #17289     Sufler - Porady do gry - Moje Pytanie
po .1 to nie są rasowi napastnicy. po 2. jaką gram taktyka nie ma znaczenia ( nie w tym tkwi problem i moje pytanie) po 3. nie ma prawa wyciągać obrońce niewiadomo gdzie gdy obroncy ustawiam na minimum GPP na polu karnym. sprawdzałem to też( by sie upewnic taki eksperyment) jak ustawilem mojemu obroncy kryj tylko na wlasnej polowie na polu karnym obronce rywala to on poleciał za nim na polowe rywala na sam koniec i go kryl bez sensu ( sprawdzałem nawet z bramkarzem rywala:D)to po co są te ustawienia na polu karnym wlasnej polowie na calym boisku jak to nie dziala przy ustawieniu ind. krycia:///

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. moje pytanie nie jest może bardzo wymagające ale wole się zapytać niż na własnej skórze to odczuć ;p a mianowicie mam połowę stycznia a że od niedawna prowadzę rep. Argentyny i gram tam taktyką na dwóch DP a że nie trace przy tym prawie w ogóle goli spodobało mi się chciałbym wprowadzić tą taktyke teraz do siebie (prowadzę Arsenal) lecz jako zadanie mam wywalczenie mistrzostwo a cały czas goni mnie ManU, Chelsea i Newcastle. Dochodząc do sedna, moje pytanie brzmi:
1. ile czasu będą zawodnicy przyswajać sobie nową taktykę?
2. warto ryzykować? (nie mam zbyt dużych problemów ze zwycięstwami, czasem zdarzają się remisy ale rzadko)
3. mam teraz okno zimowe okienko warto sprowadzać zawodników, teraz? bo nie wiem czy zdołają zaaklimatyzować się do końca sezonu.
I to by było chyba tyle pytań w razie jeszcze jakichś będę pytał się na bieżąco w tym temacie.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution