Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Pyrrus Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.04.2008 18:03    #17261     Sufler - Porady do gry - Wartość Orange Ekstraklasy
Witam !

Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli takie pytania już się pojawiły a ja je przeoczyłem.
Ale do rzeczy. Mam następujący problem: Otóż niezmiernie denerwuje mnie fakt, iż grając dowolnym polskim drugoligowcem i starając się wyłowić z niezmierzonej rzeszy piłkarzy (polskich) bez kontraktu jakiś "talencior" zazwyczaj przegrywam z klubami z .... Bułgarii, Rumunii czy okręgowej ligi niemieckiej. Polscy piłkarze tak z Orange jak i z drugiej ligi niezwykle często obierają kierunek na wschód i południe nieco rzadziej do Austrii. Prawa FM ? Może. Ale w momencie kiedy filar mojej drużyny Dariusz Sztylka wolał grać dla drugoligowego bułgarskiego klubiku zamiast zmagać się o Puchary w OE powiedziałem "DOŚĆ".
Tak, więc moje pytanie brzmi: W jaki sposób w edytorze mogę podnieść wartość (nazwijmy to tak umownie) naszej rodzimej ligi tak, by można było do niej ściągać mniejsze gwiazdy, a nasi piłkarze nie oglądali się na oferty z Bułgarii czy niższych lig Rumunii ? Chciałbym podnieść OE do poziomu powiedzmy pierwszej ligi francuskiej. Jak mogę to zrobić i czy nie zaważy to na grze polskich zespołów w europejskich pucharach ? (W sensie nagle trzy polskie drużyny biją się o LM w związku ze zwiększeniem wartości ligi (a tego nie chce).

Pozdrawiam, Pyrrus

 aquarius1978 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.04.2008 12:57    #17262     Sufler - Porady do gry - Pytanie o klub i lige
hidalgo dzieki, za checi, ale nie do konca mi oto chodzilo, ze zmiana klubu.
Chodzilo mi by np zmienic nazwe Legia Warszawa np na Bayer Warszawa i to nie na poczatku gdy, bo to bez problemowo, tylko wlasnie na moim obecnm etapie gry, by nie zaczynac od nowa. I jak to robie w HEX edytorze to mimo, ze zmiany przyjmuje, zapisuje, to po wczytaniu tego sava, widnieje dalej stara nazwa.
Moze teraz to jest bardziej zrozumiale:)
Pozdrawiam

 aquarius1978 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 22:38    #17263     Sufler - Porady do gry - Pytanie o klub i lige
Sorki Panowie, odsylacie do FAQ, byc moze jestm jestem jakis slepy czy nie wiem jakis uposledziony, ale ja nie widze tematu tam na ten temat. Zadaje pytanie, problem i chcialbym uzyskac odpowiedz, tylko tego oczekuje. Jesli ktos wie, ze taki temat jest w FAQ pod tematem taktyka czy jakims innym, to tak trudno napisac???????Byc moze jestescie inteligenti bardziej niz ja,ja jestem tylko prostym uzytkownikiem, ktory chce poznac odpowiedz.

ps. Panowie tylko bez obrazy, jestemy przeciez fanami pilki:)

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 19:47    #17264     Sufler - Porady do gry - Pytanie o klub i lige
1.Możesz zmienić nazwę klubu na swoją i ponownie wczytać grę i będziesz miał zmienioną nazwę klubu, tylko pozostanie problem z miastem tego klubu, bo zostanie miasto klubu ze starą nazwą no i stadion tak samo, więc będziesz tak samo zmienić nazwę miasta i stadionu by ich nazwy dopasować do klubu z nową nazwą.

2.Nie bardzo czaję o co ci tu biega, może jakiś obrazek wklej.

 miklas Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Skąd: Posen
Poziom ostrzeżeń: 0
witam ja mam taki problem nie moge sciagnac, skórki jakis czas temu sciagnolem dwie a teraz wyskakuje jakis blad w trakcie sciagania ze nei moze wczytac czy cos takieo czy ktos wie o co kaman>?

 aquarius1978 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 14:37    #17266     Sufler - Porady do gry - Pytanie o klub i lige
Witam,
Mam dwie sprawy:
1.Gram w FM 2007 z polska 3 liga, mam juz rok 2034 i troszke znudzilo mi sie grac,aktualnymi klubami, chcialbym zmienic sobie nazwe jakiegos klubu na wlasna.
Z tego co sie zorientowalem to za pomoca zadnego edytora jest to niezmoliwe, ale np jakims HEX edytorem mozna zmienic rozne dane. Problem polega na tym, ze gdy zmieniam nazwe klubu w pliku z zapisem gry, to mimo wszystko po wczystaniu jej, pokazuje stara nazwe klubu, logika nakazuje by wszystkie zmiany czytal z pliku z zapisem gry...a mimo wszystko cos jest nie tak. Moze ktos sie bawil w taki sposob???

2. Probowalem zamienic ligi: Polska ( I,II, III liga ) z ligami francuskimi. Zamieniam kluby, ale pojawia sie problem z ligami juniorskimi, bo mimo, ze kluby zostaly zamienione to nadal kluby junorskie pozostaly w swoich ligach, czyli mimo ze polski klub przenioslem do francuskiej ligi, to juniorzy nadal figuruja w polskiej.
Moze ktos zamienial te ligi ze soba i jest w stanie mi pomoc.

Pozdrawiam.

 krolik123 Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2008
Skąd: San Fransisco
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 14:29    #17267     Sufler - Porady do gry - Problem z finansami klubu
czesto bylem, w takiej sytuacji jak ty. ja zawsze sprzedawalem najlepszych pilkarzy zeb ynie zbankrutowac i obcinalem i m pensje ale to zawsze nie skutkowalo.
MOZE MASZ JAKIS DUZY DLUG NPO W BANKU?? BO JESLI SPLACASZ NP 2 MLN MIESIECZNIE TO NA PEWN OCO MIESIAC BEDZIESZ TRACIC DUZK OKASY. ja tak mialem w deportivo gdzie klub splacal bardzo duzy kredy tz banku(ok 200mln) i mimo ze nie przekraczalem zadnego budzetu to miesiecznie tracilem ok 200 tys.

na pewno sie uporasz z tym problemem!
pozdro!!!!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 11:44    #17268     Sufler - Porady do gry - Talenty rocznika 90 i młodsi
Najlepiej opisz je i wyśli do CM Revolution, a nie zakładaj tematów.
Poczytaj: http://www.cmrev(...)ion.html
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.04.2008 00:12    #17269     Sufler - Porady do gry - zarząd komisaryczny
Ale w suflerze nie wypowiadamy się o problemach ortograficznych :)
Żeby nie było że nie na temat to Slim shady ma wyjaśnił o co chodzi :)

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
25.04.2008 18:50    #17270     Sufler - Porady do gry - Problem z finansami klubu
Łatka nie pomaga na ten problem.

Oldgunz - czekanie na koniec sezonu nie bardzo może się opłacić. W Anglii na pewno na koniec dostajesz premię za zajęte miejsce, w Hiszpanii nie, ale nie wiem jak jest w Francji. To samo z kasą za transmisje. W Anglii i Hiszpanii dostajesz w ratach przez cały rok. Sprawdź, może we Francji dostaje się całą kasę na koniec. Ja grając wieloma klubami zaczynam osiągać minimalne zyski po zawiązaniu współpracy finansowej z pierwszym klubem. Teraz gram Evertonem i też cały rok siedze na minusie, żeby na koniec sezonu dostać dużo kasy i skonczyć z 10M funtów do przodu. Teraz(po 1,5 sezonu) dostałem klub filialny z Japonii i każdego miesiąca mam odrobinę większy zysk.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution