zrobiłem jedna przyspiewke dla Ślaska Wrocław i wydaje mi sie ze mozna zrobic tylko jedna, bo nie ma jak ich nadpisac. Ale mam jeszcze jeden większy problem, bo jak juz odtwarza przyspiewke w grze to leci cicho i ledwo ja słychać. Da rade jakoś ustawic gdzieś zeby głosniej odtwarzało??? I co w tym pliku match sound oznaczaja te 4 cyferki np.0, 4, 2, 0. Odpowiedzcie bo planuje zrobic przyspiewki dla całej polskiej ligi więc i wy tez na tym skorzystacie

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty