Witam mam problem.Gra podczas każdego meczu mi sie tnie jak są pokazywane akcje zawodników.mój komp to athlon 3000+, 2 giga ram, geforce 6800xt i dysk 160gb.Zauważyłem to po nowej skórce kiedy ją włączyłem.Wie ktoś co trzeba zrobić
" hehe
szacunek dla Ciebie.
no to spoko, dzięki. No właśnie, punkty może sie zaliczały ale sie nie wyświetlało i nie byłem pewny. Ale już po problemie.
Dawanie działało, skopało się natomiast wyswietlanie i tu tkwił problem
Wszystkie punkty, które dałeś zostały zaliczone.
To nie jest problem serwera, tylko domeny.
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
391 online, w tym 0 zalogowanych, 391 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty