Jeżeli masz win XP to wypróbuj jednej metody:
1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie > Właściwości
2. Ustawienia>Zaawansowane
3. Rozwiązywanie problemów>przyspieszenie sprzętowe
4. Ustaw na pełne i spróboj
Może pomoże. Pozdrawiam.
1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie > Właściwości
2. Ustawienia>Zaawansowane
3. Rozwiązywanie problemów>przyspieszenie sprzętowe
4. Ustaw na pełne i spróboj
Może pomoże. Pozdrawiam.

rotacja musi byc i tez ja stosuje. wiem o co biega w managerze, ale poprosilem Was o pomoc bo bylem zdziwiony tym ze tak slabo graja obroncy. sami musicie przyznac ze we wczesniejszych managerach nie trezba bylo sie jkaos nadzwyczajnei wysilac zeby wygrywac, a w fm 08 jest inaczej(i bardzo dobrze). nie musicie m iwiec mowic ze potrzebna jest rotacja itd 
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty