Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 kubamaly93 Młody aktywista

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2008
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
08.05.2008 18:24    #17201     Sufler - Porady do gry - Przyspieszenie gry
Jeżeli masz win XP to wypróbuj jednej metody:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie > Właściwości
2. Ustawienia>Zaawansowane
3. Rozwiązywanie problemów>przyspieszenie sprzętowe
4. Ustaw na pełne i spróboj

Może pomoże. Pozdrawiam.


 about Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
08.05.2008 16:53    #17202     Sufler - Porady do gry - BUG ? BłąD ?
Witam

Może ten temat był wałkowany , lecz wątpie bo mój problem jest dość dziwny wstawiałem usuwałem plik FAKE czyli repr HOLADNIA NIEMCY itp wstawiłem ładnie pięknie niemcy ładnie działają lecz holandia nie ?
u-19 powołania są
u-21 powołania sporadyczne
seniorska nie ma ?
dlaczego ?

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
07.05.2008 19:06    #17203     Sufler - Porady do gry - termianrz...
Mialem taki sam problem z tym zapisem(w 07)mam jeszcze na dysku a chcialbym zagrac jak udalo ci sie zapisac?
Flavo jak bierzesz zapis teraz nie kasuje ci historii(Chyba że teraz mi sie cos pomyliło)Może to ma związek z tymi zapisami...

 artyk1991 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Bełżyce
Poziom ostrzeżeń: 0
07.05.2008 17:32    #17204     Sufler - Porady do gry - FM w pasku!!
Właśnie w tym problem że właśnie grałem mecz :(

 Arcz Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2007
Skąd: Łaziska
Poziom ostrzeżeń: 0
07.05.2008 16:43    #17205     Sufler - Porady do gry - termianrz...
Witajcie mam duzy problem zaczal mi sie 3 sezon i zagralem 2 mecze towarzyskie i 2 pucharowe chodzi tu o bundeslige i normalnie chcialem wyjsc z gry i zawsze zapisuje gre normalnie czyli zakoncz zapisz ale na koncu pojawila sie informacja ze zapis gry zakonczony niepowodzeniem i tak jak zawsze kiedy sie tak robi wchodzilem zapisz stan gry jako..usuwalem wszystko co tam jest dawalem zapisz i dzialalo lecz teraz znowu bylo zapis gry zakonczony niepowodzeniem wiec coz wyszlem z gry weszlem spowrotem popatrzalem na sklad i byl taki jakbym zapisal byla informacja o ostatnim meczu ale...wlasnie usunal sie caly terminarz poprzednie 2 sezony i te 4 mecz i dalszych rowniez niema pustka...jest jakas szansa zeby to wszystko przywrocic?

 krolik123 Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2008
Skąd: San Fransisco
Poziom ostrzeżeń: 0
06.05.2008 20:34    #17206     Sufler - Porady do gry - problem z gra w obronie
ale macie problem :] rotacja musi byc i tez ja stosuje. wiem o co biega w managerze, ale poprosilem Was o pomoc bo bylem zdziwiony tym ze tak slabo graja obroncy. sami musicie przyznac ze we wczesniejszych managerach nie trezba bylo sie jkaos nadzwyczajnei wysilac zeby wygrywac, a w fm 08 jest inaczej(i bardzo dobrze). nie musicie m iwiec mowic ze potrzebna jest rotacja itd :)

ale wielkie dzieki za pomoc, na pewno sie przyda!!

 Flavo Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2007
Skąd: Czestochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
06.05.2008 20:10    #17207     Sufler - Porady do gry - Klub półzawodowy
Komar a ty masz jakis problem?? zauwazyles ze napisalem o tym jak wyjsc z dlugu?? a o swoim klubie napisalem bo mialem podobna sytuacje jak kolega...

brak slow

 Lasicu Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
06.05.2008 15:13    #17208     Sufler - Porady do gry - problem z gra w obronie
Jeśli nadal masz problem, ze słabą grą piłkarzy zastosuj roszad w składzie, a w szczególności wystawiaj częściej juniorów. Młodzi często potrafią dobrze zgrać dwa trzy mecze pod rząd, a piłkarze z pierwszego składu mogą odpocząć.
Ja tak zrobiłem w mojej Legi w drugim sezonie gdy w tabli sięgnąłem dna. Efekty widać było od razu. Teraz pne się w górę. Załączam zdjęcie na potwierdzenie tego.

 Łunio Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam, mam problem, wgrałem sobie niedawno od nowa managera i grałem chwilkę, wszystko było w porządku dopóki nie wgrałem patcha 8.0.2. teraz mecze strasznie wolno chodzą, kuleczki zacinają sie... przesuwanie suwaków nic nie pomaga... co można zrobić nie usuwając patcha?

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
06.05.2008 14:12    #17210     Sufler - Porady do gry - problem z gra przez neta!!!!!!!
Może problem z prędkościa Internetu? Pamiętaj, aby wyłączyć wszelkie pobierania, torrenty, rapidy i inne, które zabierają prędkość.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.