O.K. A więc u mnie z wyborem klubu to są małe, a właściewie duże problemy. W CM 03/04 potrafiłem CAŁĄ grę przegrać jednym klubem ( Wisła Kraków). To był pierwszy CM od kolegi i tak grałem. W pierwszym FM wpadłem na genialny pomysł, aby prowadząc ten klub, którego mecz obejrzę w telewizji, i który wygra. No, ale wtedy LM leciała we wtorek i środę, więc

Później brat mi wybierał kluby, ale i tak nie potrafiłem długo grać. Próbowałem kiedyś od bezrobotnego, ale nie za bardzo mi to wychodziło. Tak, więc mam spore problemy z wyborem klubu. W najnowszym FM głowną uwagę zwracam na:
- muszę lubić ten klub, ale jestem fanem Chelsea i nimi nie gram, bo to jest bezsensu najlepszym klubem, tak więc gram Lechem
- nie może być w tym klubie nielubianych przeze mnie zawodników ( Ronaldinho )
- często upodabniam się do innych graczy i gram tymi klubami co oni ( np. B! )
- jak widzę fajny skład ( np. NUFC B! to zaczynam nimi grę
- nie lubię, gdy klub jest zadłużony

bo jeszcze komornik wejdzie

)
- musi być jakaś kasa na tranfery
- lubię, gdy w klubie są jacyś młodzi, dobrzy zawodnicy i klub jest opierany na młodych wychowankach
Sorka, że tak przynudzam, ale musiałem

Mam nadzieję, że to się przyda/.
P.S. Do redakcji !!!!!!!!
Tak z ciekawości to skąd nazwa pięciolatka ?
Najnowsze posty