Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
Czołem, Towarzysze. Wprowadziliśmy w nocy kilka nowych funkcji, o których warto wspomnieć w osobnym temacie:

1. Donosy czyli Poczta - od teraz każdy z każdym może wymieniać prywatne wiadomości, bez obecności innych osób. Przyjazny interfejs (chcieliśmy stworzyć coś na wzór klienta pocztowego online) pozwoli Wam na łatwe i szybkie zarządzanie pocztą i informacjami. Możecie zarówno wymieniać "donosy" (listy) między sobą, jak również między nami - redakcją, przykładowo wysyłać opisy talentów do Wujka Przecinaka, etc.

2. Towarzysze - moduł tzw. Znajomych. Od teraz każdy może dodać do listy swoich znajomych i przyjaciół ze społeczności CM Rev. Będziesz miał wszystkich pod ręką, dzieki czemu np. umawianie się na grę online nie będzie stanowić już żadnego problemu.

3. Komentarze - profil każdego użytkownika CM Rev można od dzisiaj komentować. Chcesz umówić się z kimś na grę online, zapytać o taktykę, datę urodzin lub o cokolwiek innego? Komentarze są idealnym miejscem do tego.

---

Prosimy o Wasze uwagi oraz sugestie. Ze swojej strony dodam, że nasz zespół pracuje nieustannie nad nowinkami technicznymi oraz merytorycznymi. Wkrótce kolejne niespodzianki!
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 GuMkAzMaJtEk Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
20.05.2008 14:19    #17152     Sufler - Porady do gry - Gra stoi :D
Ari3l poradziłeś sobie z tym problemem? Mam tak samo dnia 29/30-05-2017

 stefan_makalski Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: Bemowo Piskie
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 18:55    #17153     Sufler - Porady do gry - Nie chcą strzelać
byś od wersji cm 3 grał we wszystkie po angielsku to byś miał problem z graniem po polsku, a po anielsku biegle pisze, mowie i czytam wiec nie mam problemu z tym. pograj w starsze wersje bez spolszczen to bedziesz wiedział o czym mowie

 stefan_makalski Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: Bemowo Piskie
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 18:55    #17154     Sufler - Porady do gry - Nie chcą strzelać
być od wersji cm 3 grał we wszystkie po angielsku to byś miał problem z graniem po polsku, a po anielsku biegle pisze, mowie i czytam wiec nie mam problemu z tym. pograj w starsze wersje bez spolszczen to bedziesz wiedział o czym mowie

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 16:59    #17155     Sufler - Porady do gry - Nie chcą strzelać
Troche offtopic ale jedna rzez mnie zastanawia, a tamten temat już zamknięty:
stefan_makalski - w http://cmrev(...)008.html dałeś screena z gry. Co ciekawe, wszystkie napisy są tam w języku angielskim, a przecież oryginalna wersja gry w Polsce jest po polsku. Wiesz do czego zmierzam? ;)

 morfeus21 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
figo nie pomagasz, widzialem ten temat tam nie ma rozwiazania na moj problem

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 14:01    #17157     Sufler - Porady do gry - Nie chcą strzelać
[quote=krolik123]a da rade cos zrobic bez zadnego patcha?? XD bo tez mam taki problem[/quote]
Moje rady są dosyć uniwersalne, ja zresztą też gram bez patcha.

 bioly Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 382
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2008
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 12:52    #17158     Sufler - Porady do gry - Uaktualnienie 8.0.1
Niemożliwe. Może coś nie poszło podczas instalacjii...,może coś źle zrobił.
Po normalnej i prawidłowej instalacji łatki 8.0.1 nie powinno być żadnego takiego problemu. Niech spróbuję jeszcze raz wszystko od początku na spokojnie poinstalować, bo nie powinno być takiego problemu.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
19.05.2008 11:27    #17159     Sufler - Porady do gry - Nie chcą strzelać
[quote=krolik123]a da rade cos zrobic bez zadnego patcha?? XD bo tez mam taki problem[/quote]
da sie: zainstalowac patcha

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
18.05.2008 23:44    #17160     Sufler - Porady do gry - Rzut karny na pustą bramkę :O
Temat jak najbardziej potrzebnie założony, takie problemy nie powinny pojawiać się w przechwałkach.
Lesio, masz ode mnie pomarańcz za napinanie się.
Sandro, który patch?
myspace.com/marneszanse

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.