Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 19:19    #17131     Sufler - Porady do gry - Transfery w Hiszpanii
Proponuje zamknąć już temat, bo chyba problem wyjaśniony, a tak w ogóle kłania sie wyszukiwarka... ;)

 pawel987 Młody aktywista

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 18:07    #17132     Sufler - Porady do gry - Problem - spalony
rysujesz jak Jacek Gmoch. jak masz takie problemy to sie kluc zawsze po meczu a nie na suflerze cmrev.

 zidan1994 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 18:01    #17133     Sufler - Porady do gry - Problem - spalony
mam durzy problem. gram se wislo krakow i byl spalony z legią. zaznaczylem dokladnie na obrazku tego spalonego, prosze pomozcie, bo przeciez tro byl 4-metrowy spaloany i przegralem przes to z legionistamiii

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Seju, powiem Ci jak ja to widzę z tym zjazdem. Na zjazd Ceemaniaków jeździ 99% ludzi dorosłych, odpowiedzialnych, takich dla których nie jest problemem wyjazd na kilka dni z nieznajomymi. Na CMRev conajmniej 90% to nastolatkowie, którzy może i by chcieli pojechać, ale jestem pewien, że ich rodzice nie byli by zbyt zadowoleni z tego i by im po prostu zabronili. Poza tym nie macie samochodów, żeby dojechać, a środki komunikacji miejskiej nie są zbyt wybitnym (i bezpiecznym - znów odwołanie do nastolatków) wynalazkiem aby dostać się w niektóre odległe miejsca. Poza tym musimy pamiętać, że te osoby z naszej redakcji, które chcą jechać ne zjazd jadą właśnie na ten, o którym wspominał de Raph. Jeżeli wasi rodzice nie widzą problemu, to wy też się tam wybierzcie! Ja po raz pierwszy raz pojawiłem się tam w wieku 16 lat i się świetnie bawiłem, choć mogłem zostać tylko jedną noc.
myspace.com/marneszanse

 Marwys Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 15:19    #17135     Sufler - Porady do gry - problem z manageiro
sprobuje z tym urlopem, na innych kompach ten sam problem kumpel gral i ten sam problem u niego wystąpił :/ ale dzieki za porady POZDRO :)

 DamianMKS Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2008
Skąd: Police / Szczecin / Oslo
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 14:56    #17136     Sufler - Porady do gry - Jak zrobic swoje facepacki!?
Witam!!! Mój problem polega na tym ze nie potrafie zrobic własnych facepackow! Czy mógł by ktos byc tak miły i wytłumaczyc mi czarno na białym jak to zrobic? Odrazu mówie ze nie mam photoshopa. Bardzo prosze o odpowiedz!!! Najlepiej na gg: 9028253. Z góry dzieki! PS. Nawet jak jestem niedostepny na gg to napisz prosze bo później odczytam i odpowiem!!! Prosze o szybkom odpowiedz! Dzieki! Pozdro dla kibiców Pogoni Szczecin & Legi Warszawa!!!

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 14:38    #17137     Sufler - Porady do gry - problem z manageiro
Podobne tematy były :D Wyszukiwarka zaprasza....
A co do problemu to:
*Urlop[quote=wojtalinho]spróbuj pójść na urlop i może ten dzień uda się ominąć ;)[/quote]
*Nic nie da sie zrobić(Save powiększył grono aniołów)[quote=krzysiu88]A jeśli urlop nie zadziała to raczej będziesz musiał od początku zacząć, bo już nic wtedy nie uratuje tego save'a.[/quote]
*Być może błąd gry - Reinstalacja FM lub sprawdź save gdzieś u kumpla
*Zacznij grac od nowa
Pozdro :PP

P.S Co Ci pomogą patch'e jak zacząłeś gre pewnie na bazie danych 8.0.0 ??

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Ode mnie:
Może jestem od Was młodszy( z całym szacunkiem - nie jesteście staruszkami) i nie powinienem tego pisać, ale > Macie takie problemy jak dzieci w piaskownicy !

 kubamaly93 Młody aktywista

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2008
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 13:57    #17139     Sufler - Porady do gry - Facepack menadzera
Nie trzeba robić żadnego confingu. Jeśli chcesz dodać zdjęcie do swojej postaci w grze musisz to zrobić przy tworzeniu profilu managera. Musisz wejść w edycje profilu managera i tam ustawić zdjęcie.

LINK z rozwiązaniem problemu : http://img88(...)uur4.png

 kosmozordtje Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.05.2008 13:46    #17140     Sufler - Porady do gry - Facepack menadzera
witam, mam problem z dodaniem facepacka menadzera (konkretnie swojego :p) po poszukiwaniach tematu do mojego problemu znalazlem tylko jak sie robi facepacki dla pilkarzy... otoz chodzi konkretnie o config, moglby ktos mi powiedziec jak zrobic config do tej fotki? podziekowal z gory :)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution