Seju, powiem Ci jak ja to widzę z tym zjazdem. Na zjazd Ceemaniaków jeździ 99% ludzi dorosłych, odpowiedzialnych, takich dla których nie jest problemem wyjazd na kilka dni z nieznajomymi. Na CMRev conajmniej 90% to nastolatkowie, którzy może i by chcieli pojechać, ale jestem pewien, że ich rodzice nie byli by zbyt zadowoleni z tego i by im po prostu zabronili. Poza tym nie macie samochodów, żeby dojechać, a środki komunikacji miejskiej nie są zbyt wybitnym (i bezpiecznym - znów odwołanie do nastolatków) wynalazkiem aby dostać się w niektóre odległe miejsca. Poza tym musimy pamiętać, że te osoby z naszej redakcji, które chcą jechać ne zjazd jadą właśnie na ten, o którym wspominał de Raph. Jeżeli wasi rodzice nie widzą problemu, to wy też się tam wybierzcie! Ja po raz pierwszy raz pojawiłem się tam w wieku 16 lat i się świetnie bawiłem, choć mogłem zostać tylko jedną noc.
Najnowsze posty