Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 werax Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
24.05.2008 14:34    #17111     Sufler - Porady do gry - Save
Witam!
Mam problem bo zainstalowałem patcha który dodaje oficjalną reprezentacje Niemiec, ale skończyłem już piwerwszy sezon, a nie chcę grać od początku. Patch działa kiedy zaczynam grę od nowa, a na moim savie już nie. Czy jest jakiśś sposób aby reprezentacja Niemiec była na moim zapisie?

 dzerald Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Skąd: Gdów
Poziom ostrzeżeń: 0
24.05.2008 14:19    #17112     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
do kerry-- Doświadczenie automatyczne nic nie zmnieniałem tak jak jest fabrycznie zostawiłem :) a skład dużo ci nie powie bo to sami generanci ale wrzuce jak chcesz zobaczysz jaką sobie międziynarodówke zrobilem choc to chyba problem bo mam same 20 w profilu a faworyzowanie krajowych 1 :D aha i niskie wartosci piłkaży niech cie nie zmylą bo to screen po małej wyprzedarzy talentów :)
do pinco-- gram na bazie Fudi & Messinho Revolution Update 2008 v2.1

http://img15(...)csm0.png
http://img15(...)nfs7.png

 Julius Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
24.05.2008 13:31    #17113     Sufler - Porady do gry - Bojan sie focha...
Witam.

Mama nastepujacy problem:
Kupiłem sobie Bojana do Arsenalu, szystko fajnie, strzelił pare brameczek, zaaklimatyzował się, aż nagle, któregoś pięknego dnia pojawiła sie przy nim ikonka ze ma problem - brak dyscypliny. ocb? mam mu dowalić wstrzymanie pensji na 2 tyg, zeby poczuł się zdyscyplinowany ? :D

W swoim profilu dyscyplinę mam juz 15, zatrudniłem 2 trenerow, którzy mają dyscyplinę jakoś pod 20, a Bojan dalej swoje :/

A i jeszcze odnośnie trenerow - lepiej jest miec ich duzo, czy mało ? W sumie zatrudnilem chyba z 12, każdy ma w zasadzie tylko jedno zadanie (tak zeby na dole było jak najwiecej gwiazdek) - dobrze to czy nie dobrze? : >

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 23:28    #17114     Sufler - Porady do gry - I jak tu ogladac?
a co za problem wgrac patacha?

 werax Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 21:51    #17115     Sufler - Porady do gry - Facepack menadzera
Ja nie na temat, ale mam problem. Zainstalowałem sobie patch, że jest reprezentacja niemiec, alezacząłem już save, a reprezentacja się nie pojawia natomiast przy rozpoczęciu nowej gry jest. Czy da się zrobić tak by na moim savie pojawiła się oficjalna reprezentacja niemiec?

 werax Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 21:14    #17116     Sufler - Porady do gry - Patch 8.0.1
Ja nie na temat, ale mam problem. Zainstalowałem sobie patch, że jest reprezentacja niemiec, alezacząłem już save, a reprezentacja się nie pojawia natomiast przy rozpoczęciu nowej gry jest. Czy da się zrobić tak by na moim savie pojawiła się oficjalna reprezentacja niemiec?

 Kendo Kashin Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 16:33    #17117     Sufler - Porady do gry - I jak tu ogladac?
Wyjazdowy mecz z Wisly z Widzewem. Ja prowadze Wisle. Wszystko przebiega bez problemów dopoki, nie zobaczylem w jakich koszulkach wybiegly obie druzyny. I Widzew i Wisla w identycznych czerwonych strojach! Jak to mozna ogladac, ktory zawodnik jest z Wisly, a ktory z Widzewa? Spotkal sie ktos z czyms takim juz? Gram bez Patch'ów. Zalaczam obrazek

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 11:37    #17118     Sufler - Porady do gry - Trening
"w trakcie sezonu zawodnicy przegrywaja duzo pojedynkow biegowych(nawet jesli maja wysoka kondycje) i maja problemy nawet z celnoscia strzalow. " a co ma piernik do wiatraka? za pojedynki odpowiada szybkosc i przyspieszenie! a za celnosc strzalow wykonczenie opanowanie decyzje i jeszcze pare mniejszych atrybutow...
Co do glownej czesci ja rowniez najpierw daje wycik (sila +areobik) a pozniej wracam do treningu mojego autorstwa z podzialem na pozycje na boisku

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 11:20    #17119     Sufler - Porady do gry - CM 2007
Nie zniknął, skorzystaj z filtra kategorii - masz pewnie odnaczoną kategorię Pozostałe i nie wyświetlają się tematy z tej kategorii.

http://www.cmrev(...)007.html
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Kendo Kashin Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
23.05.2008 11:16    #17120     Sufler - Porady do gry - Dziwne CA
Sprowadzilem sobie do Wisly Krakow serbskiego lewego obronce, ktory pojawil sie w trakcie gry. Sciaglem go z wolnego transferu. Ma PA 155, wiec wyglada na utalentowanego - problem w tym, ze ma juz 25 lat i tylko 62 CA. Czy on osiagnie swoje PA czy nie da rady? Zalaczam obrazek. I Zeby nie bylo FMM uzywam tylko w celu sprawdzenia PA

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.