Tyle okazji wystarczy - karaj częściej to problem zniknie.
Gwiazdek masz sporo, a trenerów po jednym czy dwóch - jeśli wydatki na płace cię nie przycisną trzymaj tak dalej.
-trenerzy ogólni pracują również z juniorami, ci od juniorów z seniorami już nie. Praktycznie nie widzę potrzeby posiadania trenerów dla juniorów, jeśli ci pierwsi rówież u nich mają tyle gwiazdek.
-ocena umiejętności/potenjału zawodnika jest najważniejsza u scoutów, jednak trenerzy też mogą wystawić ci raport z treningów, jeśli go o to poprosisz. Również w profilu w treningu masz notkę od coachów. Im wyższe te atrybuty, tym trafniejsza opinia.
-w przypadku trenerów raczej nie. Te atrybuty z kolei przydają się asystentowi.
-ja szukam z wysokim atakiem, jednak i atak i strzały i stałe fragmenty gry mają inną liczbę gwiazdek u różnych trenerów z różnymi atrybutami ataku. Ściągnij 3 z 19-20 i sprawdź, który sobie lepiej radzi. Sam tylko raz miałem max. gwiazdek w tej kategorii.
Najnowsze posty