skladem ktorym zaczynasz jestes w stanie bez problemu zwyciezyc lige.
Co do zawodnikow to masz wyszukiwarke masz scoutow radz sobie
Co do samego tematu o takie rzeczy nie pytamy na suflerze jak wspaniale zauwazyles masz dzial talenty
Co do zawodnikow to masz wyszukiwarke masz scoutow radz sobie
Co do samego tematu o takie rzeczy nie pytamy na suflerze jak wspaniale zauwazyles masz dzial talenty

). O co chodzi: : "please type fm2008 into the following box"? probowalem juz wielu rzeczy zwiazanymi z fm ale bezskutecznie a moja cierpliwosc tez ma swoje granice
Rozwiązanie jest proste
ocuments and Settings/user/Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/db z laptopa do dokładnie tego samego folderu na kompie, pliki sie pozamieniały i nic--piszac tego posta myslalem ze baza zachowuje sie w innym miejscu a ja po prostu nie moge go znaleźć ale widze, że to chyba bardziej złożony problem;/)
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty