Jaki bug kolego!?... Przecież to jest normalne, ja nigdy praktycznie nie daję tyle ile chcę dany zawodnik, często daje mniejszą pensję, mniejsze premie itp.(jestem oszczędny) a zazwyczaj jak dany zawodnik chcę jakaś kwotę za podpis to raczej nigdy się nie zgadzam i daje na zero... i praktycznie zawsze się i tak godzą. To nie jest żaden bug, żaden problem, po to są negocjacje kontraktowe aby negocjować warunki, jeśli piłkarzowi coś nie odpowiadało po zaoferowaniu kontraktu (przykładowo po moim zmniejszeniu zarobków itp.) to poinformuję mnie o tym co i jak mu nie odpowiada i dalej będziemy negocjować.
Kolego nawet jeśli zmniejszyłeś mu z przykładowego 1,2 mln na 1 tys. i od razu się zgodził bez dalszych negocjacji to oznacza że był zadowolony i śmiało mogłeś mu dać jeszcze mniej. Nawet mogłeś mu wszystkiego po trochu poobniżać to i tak by sie zgodził. Oczywiście wszystko z umiarem.
Także nazywanie tego "problemu" bugiem jest żenujące.
pozdrowionka.
Najnowsze posty