[quote=XaNT]a Ja mam dosc dziwny problem z tym sejwem ;/
Sciagnelem skopiowalem i jak daje wczytaj to czyta czyta do polowy dojedzie i gra mi sie wylacza ?
wie ktoś jak trzeba Odpalić grę ?
Glosik a czy sejw byl na wersji 8.0 czy na pacthu 8.02 Fudi & Messinho ?[/quote]
moze masz za slabego kompa?
dzieki glosik
Sciagnelem skopiowalem i jak daje wczytaj to czyta czyta do polowy dojedzie i gra mi sie wylacza ?
wie ktoś jak trzeba Odpalić grę ?
Glosik a czy sejw byl na wersji 8.0 czy na pacthu 8.02 Fudi & Messinho ?[/quote]
moze masz za slabego kompa?
dzieki glosik

-> 
jest tak samo jak na 8.0.2 oO dodam że napewno dobrze zapisałem i wczytałem zapisaną bazę i dodam jeszcze że w innych klubach tego problemu nie ma
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty