Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 geba90 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=XaNT]a Ja mam dosc dziwny problem z tym sejwem ;/
Sciagnelem skopiowalem i jak daje wczytaj to czyta czyta do polowy dojedzie i gra mi sie wylacza ?
wie ktoś jak trzeba Odpalić grę ?
Glosik a czy sejw byl na wersji 8.0 czy na pacthu 8.02 Fudi & Messinho ?[/quote]

moze masz za slabego kompa?

dzieki glosik

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
21.06.2008 12:00    #16942     Sufler - Porady do gry - Gra przez neta :)
wyszukiwarka nie gryzie :| -> http://www.cmrev(...)et_.html
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
21.06.2008 11:39    #16943     Sufler - Porady do gry - FM Live
Sufler to nie słup z ogłoszeniami. Tutaj się pomaga graczom z problemami.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 XaNT Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
a Ja mam dosc dziwny problem z tym sejwem ;/
Sciagnelem skopiowalem i jak daje wczytaj to czyta czyta do polowy dojedzie i gra mi sie wylacza ?
wie ktoś jak trzeba Odpalić grę ?
Glosik a czy sejw byl na wersji 8.0 czy na pacthu 8.02 Fudi & Messinho ?

 rungusik Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
21.06.2008 11:26    #16945     Sufler - Porady do gry - Problem z tłem
http://www.cmrev(...)tle.html

tutaj znajdziesz odpowiedź:)
mam nadzieję że pomogłem

a na wyjazdach swego stadionu i tak nie pooglądasz ;/

@ sory za tyle editów ale coś z linkami nie tak było

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
20.06.2008 21:38    #16946     Sufler - Porady do gry - Problem z tłem
Witam Wszystkich bardzo uprzejmie.

Mam problem z tłem. Ściągnąłem sobie backgroundy ligi szkockiej. Wszystko działa, aczkolwiek nie do końca poprawnie. Sęk w tym, że klikając w skład Celtiku czy skrzynkę wyskakuje mi tło zupełnie innego klubu.

Mam drugie pytanie. Gdy już mi zadziała to tło i gram np. na wyjeździe z rywalem, to później zamiast tła mojej drużyny, mam tło rywala. To dla wielu z Was może małe piwko, ale ja chciałbym móc oglądać tło swojej drużyny, w tym wypadku Celtiku.

Proszę o pomoc i życzę udanych wakacji.

 maciek-kb Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
20.06.2008 20:32    #16947     Sufler - Porady do gry - Edycja budżetu Barcy :]
jw. zmieniam w edytorze budżet na np. 200mln i na tranfery jakies 50mln zapisuje rozpoczynam grę i dupa :] jest tak samo jak na 8.0.2 oO dodam że napewno dobrze zapisałem i wczytałem zapisaną bazę i dodam jeszcze że w innych klubach tego problemu nie ma :]
Dzieki z góry
POZDRO

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
18 lub 19 czerwca (bez względu na rok) to chyba jakaś pechowa data. Sam nie mam żadnych problemów, ale:
http://fm.gr(...)em/12055
http://fm.gr(...)em/11600
http://fm.gr(...)em/11199

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
20.06.2008 12:43    #16949     Sufler - Porady do gry - help
[quote=romuś]mam problem gdy prubuje wczytac gre sciąga mnie do windowsa i wyskakuje komunikat"gra nie została wczytana" mam problem tylko z 1 savem
da sie cos na to poradzic??
[/quote]
A może zacząłeś grę(tego sejwa)na jakiejś bazie danych, która została skasowana ??

 Prezessso Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Ja mam chyba podobny problem jak marcin55555.Grając sobie w FM 2008 dnia 19 czerwca 2009(w grze oczywiście) gra przestała działać.Czekałem 15 minut i nic.Uprzedzając pytania:mój komputer spełnia wymagania sprzętowe,mam najnowszą ładkę FM2008 8.02, gra jest oryginalna.Za pomoc byłbym wdzięczny;)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.