FM-a nie obchodza wasze długi, jakie są pozaciagane w grze, więc to nie ma zadnego wpływu na rozgrywkę i udział w pucharach, bo już nie raz grałem drużynami, które miały pozaciagane gigantyczne długi, a jakoś uczestniczyły w LM. Cały problem może sprowadzać się do tego, że możliwe, że nie spełniasz wymogów Ligi Mistrzów(nie masz wystarczajacej ilości wychowanków lub piłkarzy wyszkolonych w kraju), lub poprostu jest to bug( tak jak czasami zdarza się w meczach, że nasi zawodnicy strzela bramke, a po końcu spotkania na tablicy widnieje wynik 0-0). Czasem to się zdarza, ale sprawdź dla pewności, w jakim terminie zaczołeś lige, bo może się tak zdarzyć, że wybrałeś date rozpoczecia gry już po koncu ligi ( 29 grudnia 2007 o ile pamiętam), więc mistrzem mogło zostac CSKA, więc ty uczestniczysz w rozgrywkach UEFA w sezonie 2008/2009. W kolejnym roku kiedy będziesz mistrzem powinieneś już normalnie brac udział w Pucharze Mistrzów
Najnowsze posty