http://www.cmrev(...)onu.html - tu masz przypadek, ale z ligi hiszpańskiej. Tak jak napisał jacuta prawdopodobnie wybudują nowy stadion. Korzystaj częściej z wyszukiwarki ;]
Edit :[quote2=krystian1101]
[quote=jacuta]Nie chodzi tutaj bynajmniej o pieniądze, ale właśnie o tych mieszkańców. Prawdopodobnie dostaniesz więc nowy stadion.
PS. Wyszukiwarka chyba nie gryzie, co?? [/quote]
Ale w innych tematach pisało ze trzeba miec duzo pieniedzy wiec pytam sie ile?
[/quote2]
Trzeba było tam dopisać swoje pytanie na pewno ktoś by odpisał..
A ile ? - czyżby Roman A. opuścił Chelsea?
Edit :[quote2=krystian1101]
[quote=jacuta]Nie chodzi tutaj bynajmniej o pieniądze, ale właśnie o tych mieszkańców. Prawdopodobnie dostaniesz więc nowy stadion.
PS. Wyszukiwarka chyba nie gryzie, co?? [/quote]
Ale w innych tematach pisało ze trzeba miec duzo pieniedzy wiec pytam sie ile?
[/quote2]
Trzeba było tam dopisać swoje pytanie na pewno ktoś by odpisał..
A ile ? - czyżby Roman A. opuścił Chelsea?


. Mam nadzieję dojść do Premiership tym klubem, wtedy udostępniłbym save'a. Teraz garść screenów:
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty