No dobra. Ale na poczatek wszystko sobie wyjasnijmy. Zaczales gre normalnie, czyli od sezonu 2007/2008 tak? Tylko, ze wybrales date rozpoczecia styczen 2008? Czyli, de facto, w Rosji jest to sezon 2008 bo graja systemem wiosna-jesien, ale w wiekszosci krajow europejskich jest to sezon 2007/2008? W takim razie jest jedna kwestia, ktora mnie nurtuje. Napisales, ze w rzeczywistosci (czyli w prawdzimym swiecie, tak to rozumiem) Zenit zdobyl mistrzostwo. Problem w tym, ze FM 2008 zaczyna sezon w wakacje roku 2007 wiec w grze nie uwzgledniono tego, ze Zenit w rzeczywistym swiecie zdobyl mistrzostwo. Tak wiec jesli zdarzylo Ci sie, ze u Ciebie mistrzem jest Zenit to jest to po prostu zbieg okolicznosci, ze zrobilo sie tak jak w realnym swiecie. Jesli jest tak jak piszesz, ze pozostale druzyny tez zajely takie miejsca tak jak w realnym swiecie to jest to juz niezwykly zbieg okolicznosci. Tak czy inaczej gra najprawdopodobniej wygenerowala te koncowe pol sezonu i cos tam "pochrzanila". Innego wyjscia nie widze. A tak nawiasem. Nie gralem nigdy w lidze Rosyjskiej. Czasami jak sie zaczyna tam sezon to nie od stycznia 2007 roku? Tak z ciekawosci pytam.
Najnowsze posty