Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Ślązaczek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 22:00    #16861     Sufler - Porady do gry - Podwójny Mecz
Niestety nadal jest ten problem... Tu już nawet nie chodzi o mecz ale dostałem czerwoną kartke a w menu zmian nie ma nikogo kto by ją dostał, wygrywam 3-0 a pod koniec dowiaduje się że tak na prawdę przegrałem 1-2... Nie ma ktoś innych rad?

 Ślązaczek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 19:43    #16862     Sufler - Porady do gry - Podwójny Mecz
Więc mam następujący problem:
Podczas meczu komentarze na pasku nie odzwierciedlają tego co dzieje się na boisku, często pada gol którego nie widac w akcji a dopiero po chwili pojawia sie powtórka a gol zaliczany jest jeszcze później, czasami w podglądzie jest gol ale go nie uznaje. Tak jak by jednocześnie były grane dwa mecze. Ostatnio usuwałem FM 2008 nie poprzez uninstal a "prawy-usuń" czy to może byc winna tego?

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 19:04    #16863     Sufler - Porady do gry - Powolne pobieranie
Mam podobny problem jak chłopaki.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 18:22    #16864     Sufler - Porady do gry - Powolne pobieranie
Niektórym ściąga się szybciej niektórym wolniej mi np 100kb/s ale wiele osób ma problem taki jak ty
na większości plików są jednak mirrory(linki do tego samego pliku na innych serwerach) spróbuj z tamtąd ściagnac jak ta prędkośc cię nie zadowala

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 17:01    #16865     Sufler - Porady do gry - Zarząd ma dziwne perypetie
Zależy na jakiej grasz łatce grasz jak na 8.02 o raczej nie na wcześniejszych ponoc tak bo sieczepiają o wszystko

edit :no to raczej nie powinni cię zwolnic moze za kilka dni zmieniadanie i będa zadowoleni ;)
http://cmrev(...)em_.html
podobny temat

 Aaron Młody aktywista

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 16:14    #16866     Sufler - Porady do gry - Dado Prso
Otóz mój problem polega na tym, że grając Dinamo Zagrzeb ściągnęłem z wolnego transferu Dado Prso. Na początku był kontuzjowany przez dwa miesiące. Lecz po kontuzji nie może grać w żadnym meczu. Zgłosiłem go do pucharów lecz tam też nie może grać. Już zaczyna się upominać o brak występów. Nie ma żadnych kar itp. Nie moge go nawet wypożyczyć. Jaka jest tego przyczyna??????

 kecup9- Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 15:56    #16867     Sufler - Porady do gry - wygenerowany pilkarz
[quote=chelmianinl]no tez tak myslalem, ale mam problem. bo wchodze w historie, pierwszy rok tego pilkarza to 2008(w lidze brazylijskiej) to oznacza, ze on na pewno jest wygenerowany? [/quote]

jak ma zdjecie to jest wygenerowany

 Tomash Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 15:50    #16868     Sufler - Porady do gry - wygenerowany pilkarz
[quote=chelmianinl]no tez tak myslalem, ale mam problem. bo wchodze w historie, pierwszy rok tego pilkarza to 2008(w lidze brazylijskiej) to oznacza, ze on na pewno jest wygenerowany? [/quote]
jeśli pisze 2008 to tak bo gra została stworzona w roku 2007 więc chyba nie wiedzieli jaki gracz rozpocznie karierę w 2008 :P

 chelmianinl Młody aktywista

Postów: 163
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
27.06.2008 15:48    #16869     Sufler - Porady do gry - wygenerowany pilkarz
no tez tak myslalem, ale mam problem. bo wchodze w historie, pierwszy rok tego pilkarza to 2008(w lidze brazylijskiej) to oznacza, ze on na pewno jest wygenerowany?

 oski226 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2008
Skąd: Lesko
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Grając Włoskim Lecce spadłem do Serie B i zarząd oczekiwał awansu nie udało mi się to zająłem dopiero 18 miejsce ale jakimś cudem mnie nie wyrzucili a w drugim sezonie oczekiwano odemnie górnej połowy tabeli (czyli powyżej 10 miejsca są 22 drużyny) zajmuję 3 miejsce gram baraże o awans i po 1 meczu przegranym czy zremisowanym meczu nagle mnie wywalają, powiem że nie podpadłem zarządowi. Czy konieczny jest awans do Serie A żeby przetrwać na stanowisku, nie chcę jednak oszukiwać. Gram na 8.0.1. Wygrałem baraże awansowałem a i tak mnie wyrzucili. Skandal

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution