[quote=sylar]
brutalny_kazik:
2. tak właśnie robię, kupuje 19-20 latków i co najmniej sezon spędzają w "Młodej Orange" a tak btw. to nie wiedziałem, że zbytnia rotacja w składzie wpływa negatywnie na morale drużyny. thx
żą rolę
Mam jeszcze jedno pytanie: jak podnieść renome drużyny?? [/quote]
Nie mówię,że źle wpływa,ale zauważyłem u siebie,że gdy dawałem graczom,którzy normalnie w lidze nie grają,szanse w pucharach,to grali straszny piach,chociaż w rezerwach bębnią po 4 gole ....
Co do renomy - ja,nawet po tym,jak wygrałem LM Anderlechtem i byłem 9.w światowym rankingu,nie byłem NIGDY postrzegany jako faworyt LM,a zawodnicy tacy jak Vela,Anderson itp. nie zgadzali się do mnie przejść,więc skoro mam takie problemy lepszym klubem,to co dopiero Ty Lechią....(btw,w realu jest inaczej - Zenit teraz jest szanowany przez wszystkich,a w FM byłby stawiany w szeregu klubów,które "mogą się czegoś nauczyć"...)
Najnowsze posty