Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 longer91 Młody aktywista

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0

 kamil_on Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
Kilka dni temu kupiłem sobie FM'a 2008 z serii TOPSELLER i mam spory problem. Otóż gdy zaczynam drugą połowę coś się dzieje z meczem. Komentarze nie są adekwatne do wydarzeń na boisku, często wyskakuje mi napis "JUVENTUS GOOL" co świadczy o strzeleniu przez mój zespół bramki, która z kolei nie jest odnotowana na "tablicy" (nadal widnieje 0:0). Dopiero gdy skończę spotkanie (nie mogę klikną kontynuuj, do wyboru mam tylko "graj" i "pauza" patrzę w "najnowsze wyniki" i dowiaduję się, że wygrałem 2:0. Już 2 razy miałem taką sytuację Sad Wiecie co się dzieje ?/ Instalowałem również łatki do gry ze strony cmrev.com, ale to chyba nie ma wpływu na zaistniałą sytuację.

P.S

Na pewno nie ma ponieważ odinstalowałem Fm'a i wszystkie pliki z nim powiązane. Po ponownej instalacji jest to samo :( POMOCY

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
07.07.2008 10:32    #16783     Sufler - Porady do gry - Pomocy mój zapis!!!
a masz zainstalowane wszystkie łatki? bo miałem podobny problem bo chciałem wczytać save który zaczynałem na łatce 8.0.2 na czystego FM i też nie mogłem a jak już wszystko wgrałem tak jak było przed ponownym instalowaniem FM to już było dobrze;)

 makumba Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
07.07.2008 03:53    #16784     Sufler - Porady do gry - Gra stoi :D
nie martw sie. ja równiez miałem taki problem tylko że w fm 2007 bodajże 2018r na Mistrzostwach Świata..za ch..ja gra nie chciała mi się wczytać wiec zostawiłem ją na ok 1godz(kontynuuj)..a później jak się załadowała chodziła już elegancko:) czasem tak chyba musi być:)

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
07.07.2008 00:14    #16785     Sufler - Porady do gry - Kartki i budżet
Zarząd ustala plan jaki masz osiągnąć(np.mistrzostwo) i najczęściej jest to 2-letni plan(możesz zobaczyć w zakładce zaufanie).Jeśli dostajesz budżet,to na całe dwa lata,więc jak mniemam jesteś w drugim roku realizacji planu i większość wydałeś w poprzednim sezonie.Po prostu Ci przypominają ,że miałeś taki i taki budżet do wykorzystania,ale to była kasa na czas realizacji planu(2 lata)Bez obaw za rok zarząd znów wyznaczy cele i kaska się posypie:)..mam nadzieje ,że pomogłem,znam ten problem bo sam gram Wisłą i dopiero po dwóch sezonach zajarzyłem o co kaman:)
@

 Arko Młody aktywista

Postów: 376
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2008
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
06.07.2008 23:42    #16786     Sufler - Porady do gry - Kartki i budżet
1) Już tak jest. Wiele osób ma ten problem i rady nie ma

2) Jeśli prowadzisz klub z aspiracjami do zwycięstwa w lidze to niżjesz opcji nie możesz wybrać i została ustalona automatycznie. Tak jak np. musisz walczyć o europejskie puchary to albo ustalasz cel minimum albo wyższe. Jak podejrzewam w Twoim wypadku cel minimum to wygranie ligi i budżet został ustalony automatycznie

 Kołek Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2008
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
06.07.2008 23:19    #16787     Sufler - Porady do gry - Kartki i budżet
Witam, mam 2 problemy:
1. Mój zawodnik dostał czerwoną kartkę podczas sparingu i został zawieszony na 4 mecze ligowe(?)... Da się temu jakoś zaradzić czy to kolejny bug?

2. Pewnego dnia w mojej skrzynce pojawiła się informacja o wyborze celu na przyszły sezon i wysokości budżetu transferowego, lecz budżet transferowy i cel na sezon został już automatycznie przyznany. Najlepsze jest to, że owa suma na transfery się nie pojawiła. O co chodzi?

Jeżeli były już podobne tematy to przepraszam, a za pomoc dziękuje. : )

 Samoo7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
06.07.2008 18:59    #16788     Sufler - Porady do gry - Problem z komentarzem
[quote=n1u5]sprobuj sciagnac inne spolszczenie[/quote]

Mam oryginalną polską wersję językową.

[quote=bialy13]Może też masz za mało RAMu? Był już gdzieś ten problem opisywany. [/quote]
Mam 512 ddr i wcześniej wszystko było ok
[quote=longer91]tak jak mowi alienator. zainstaluj 8.0.2 . to powinno pomoc[/quote]

Patrz kilka postów wyżej.

 mrjonhs Młody aktywista

Postów: 298
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
06.07.2008 16:54    #16789     Sufler - Porady do gry - Brak Sympatii miedzy piłkarzami
Witam. Mam pewien problem, otóz gram sobie już drugi sezon Cetlickiem, w zeszłym sezonie zdobyłem wszystko co się da, po czym 2 mecze po rozpoczeciu drugiego sezonu ligowego Artur Boruc oznajmił mi, że nie lubi Shutsuke Nakamury, bo nie podoba mu się styl w jakim on gra i nie chce z nim grać w jednej druzynie :( W zeszłym sezonie Shutsuke został zarówno najlepszym piłkarzem szkockiej ligi, jak i Ligi Mistrzów, wiec to oczywiste, że nie chcę się go pozbywać, tak samo jak mojego golkipera. I tu nasówa sie moje pytanie: jak podziałać na piłkarza, aby nie miał negatywnego stosunku do kolegi z drużyny?(szczególnie jeśli ci dwaj piłkarze o których mowa to kluczowi zawodnicy). Z góry dziękuje za odpowiedź. :) Pomocne odpowiedzi zostaną nagrodzone oczywiście punkcikami :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
06.07.2008 13:43    #16790     Sufler - Porady do gry - koszulki do figi francuskiej
Na takie rzeczy jest specjalny dział.

http://www.cmrev(...)l?page=7

Z uwagi na to, że jesteś nowy Reakcjonistą Cię nie poczęstuje.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.