Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 21:17    #16741     Sufler - Porady do gry - Wirusy przy włączaniu Fma
Czerwony_diabeł ja tylko zasugerowałem że ten problem może być spowodowany piratem jeżeli owego nie posiadasz to bardzo się ciesze. i tak jak mówią koledzy zrób reinstal. Pozdro

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 20:20    #16742     Sufler - Porady do gry - FM 2008 nowe twarze jak wgrać?
poczytaj tutaj: http://www.cmrev(...)232.html

a ID piłkarza możemy włączyć podczas gry:

opcje >> ustawienia >> >> dźwięk obraz, i zaznaczamy pokazuj ID
De profundis clamavi ad te, Domine

 piontal Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 17:45    #16743     Sufler - Porady do gry - Pytanie
ja za to mam pytanie z innej beczki... pewnie nie powinienem pisac w tym temacie ale wydal mi sie bardzo adekwatny... mam problem z moim save'm, mianowice gdy go odpalam po jakims czasie wyskakuje mi blad, tzn w katalogu crush dumps zostal stworzony plik ktory ten blad wywolal... mieliscie juz taki problem? prosze pomozcie! bardzo mi zalezy na tym sejwie....

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 16:03    #16744     Sufler - Porady do gry - Rekordy
Jest już taki temat.

http://www.cmrev(...)page=156

 vulcan Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2008
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 15:46    #16745     Sufler - Porady do gry - Grafiki...
Mam problem. Mianowicie, nie moge znalez w necie takich logopackow jak maja niektorzy z was, kiedy ogladam wasze screny. Chodzi mi o tła, "prawe" herby itp.
Wszytsko co mozliwe (logopacki) sciagnelem i nie wiem gdzie znalezc wiecej fajnych dodtakow. Jesli mozecie pomoc to prosze o taka wlasnie. :)

 kupka Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 11:39    #16746     Sufler - Porady do gry - Błąd.
czesc jestem nowy na waszej stronie mam problem jak wloczam gre to mi wyskukuje blad i nie chce mi sie wloczyc gra co mam zrobic pomocy przyjaciele aaaaaaa i keszcze dodam ze mam fm 2006 bo mnie nie stac na nowe a piratem nei jestem i mysle ze nie bede bo to oszukanstwo nie cierpie ludzi ktorzy sciagaja gry z neta zamiast zarobic na wisniach i kupic se nowiutkiego swizefo efmika ze sklepu za pare zloty ok .100 zl ja nie jestem piratyem, mam rozne gry np. fife 2001 lub nhl 99 i pesa 3 i je kupilem nie dawnoi np za 5 lat kupue se dipiero fma 2008 i bedzie luzik a nie jak te naciagacze i ouszstyu ktore wpisuje w google fm 2008 downlaod crack i biora pierwsza lepsza strone i sciagaha oszusty glupue nie lubie takiego czegos tepicv trzeba piractwo jak sie zarobi to sie juoi a jak nie to se kupi na allegro.pl starsza gre nap. cm 1999 tez se mozbna pobrac update i grac nowymy skladami a nie sciagac z neta i oszukjywac zlodzieje internetowi doi wiezuienia takichl ludzi nie lubire piractwia i koniec kirpka

 mrjonhs Młody aktywista

Postów: 298
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 11:37    #16747     Sufler - Porady do gry - Jak dobrze trenować zawodnika?
Witam...Kolejne pytanie z serii głpich problemów- Otóż mam w Celticku paru obiecujących newgenów, u których sprawdziłem potencjał i wynosi około 170-190(!) i chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mógłbym osiągnąc taki potencjał, bo u niektórych po pół sezonu ledwo co się ruszyły statystyki :( Większośc newgenów trzymam w drużynie U19 i stosuje na nich trening TUG's z moim małym ulepszeniem. I teraz pytanie- co zrobić, zeby ci zawodnicy mi się zaczeli ładnie rozwijac? Czy to może być sprawa tego, że nie am zadnego trenera juniorów, tylko wszyscy zajmują sie zarówno młodyki i starszymi, czy jest jakiś inny tego powód? (prosiłem klub o rozbudowe bazy treningowej, ale żydy się nie zgadzają :( )

 woojas Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
11.07.2008 09:17    #16748     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Zeby nie szukac daleko podam swoj przyklad z wersji 2007.

http://fm.gr(...)?page=31

 Mariusz0607 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 23:26    #16749     Sufler - Porady do gry - Problem ze skórką
Witam, mam pewien problem ze skórkami w FM 2008.Kłopot w tym, że gdy chcę wczytać nową skórkę nagle FM mi się zawiesza i przestaje pracować.Próbowałem reisntal'u ale nic to nie dało.Problem dotyczy wszystkich skórek. Pomocy!!!

 (L)onger83 Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
10.07.2008 23:18    #16750     Sufler - Porady do gry - FANTASY KITS
Tu macie, jakby ktoś chciał, kitsy na sezon 2008/09. Aston Villa, Borussia, Chelsea, Lyon i PSG. http://rapid(...)rar.html Niedługo będą kolejne. Jest tylko jeden problem, znalazłem kilka wersji stroi niektórych klubów i nie wiem które są prawdziwe. Jakby ktoś miał dostęp do tych właściwych to proszę o cynka! Pozdro dla wszystkich!

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution