Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Matiusz Młody aktywista

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
14.07.2008 13:27    #16721     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote=master_koza]ja na 1 save prowadzilem 16 klubow i 3 reprezentacje
mam aktualnie 2029 rok i gram reprezentacja Szkocji jak ktos nie wierzy moge wyslac screeny nie ma problemu
Osiagniecia: Mistrzostwo Polski z Polonia W jak i Puchar oraz Superpuchar, wyjscie z grupy PUEFA z 3 miejsca w 2021r wejscie do fazy grupowej LM w sezonie 2021/22
Boca Juniors: 2xCopa Sudamericana 2xCopa Libertadores, dwa razy 2 miejsce w lidze i raz 4 i odpadniecie w polfinale Klubowych Mś
Watford:Awans z Coca Cola league 1 do CC Championship i jako beniaminek na 9 pozycji
Ukraina: 3 miejsce na MŚ w roku 2018
Awans Szwajcaria na MŚ i odpadniecie w Ćwf
(kto nie wierzy niech da znac to wysle mu screeny)[/quote]
to daj screeny bo jestem ciekawy

 master_koza Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
14.07.2008 13:19    #16722     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
ja na 1 save prowadzilem 16 klubow i 3 reprezentacje
mam aktualnie 2029 rok i gram reprezentacja Szkocji jak ktos nie wierzy moge wyslac screeny nie ma problemu
Osiagniecia: Mistrzostwo Polski z Polonia W jak i Puchar oraz Superpuchar, wyjscie z grupy PUEFA z 3 miejsca w 2021r wejscie do fazy grupowej LM w sezonie 2021/22
Boca Juniors: 2xCopa Sudamericana 2xCopa Libertadores, dwa razy 2 miejsce w lidze i raz 4 i odpadniecie w polfinale Klubowych Mś
Watford:Awans z Coca Cola league 1 do CC Championship i jako beniaminek na 9 pozycji
Ukraina: 3 miejsce na MŚ w roku 2018
Awans Szwajcaria na MŚ i odpadniecie w Ćwf
(kto nie wierzy niech da znac to wysle mu screeny)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
14.07.2008 12:12    #16723     Sufler - Porady do gry - Jak dodać talent na tej stronce
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
14.07.2008 11:33    #16724     Sufler - Porady do gry - Przekwalifikowanie zawodnika
bez problemu możesz dać brak.

 nod Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
14.07.2008 10:19    #16725     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
A co się stało, że nie możesz... ? Problemy z grą?

ps. 24 menedżerów już się zapisało... Pozostało tylko 8 miejsc! Radziłbym się streszczać, bo już prawdopodobnie dziś zaliczymy komplet!

Zapisy: http://www.et2.f(...)ribe.php
Strona: http://www.et2.fcenergie.pl/

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
13.07.2008 21:12    #16726     Sufler - Porady do gry - Ile lig??
spróbuj to się przekonasz.. a używając save cleanera można pozbyć się problemu przeciążenia save'a .
De profundis clamavi ad te, Domine

 flyingmisiek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2007
Skąd: Jeżowe
Poziom ostrzeżeń: 0
13.07.2008 18:40    #16727     Sufler - Porady do gry - Problem z grą.
Swoją drogą masz za dużo aplikacji otwartych na komputerze w czasie gry w FM, może to być niewątpliwie przyczyną opisanego wyżej problemu. Radziłbym Ci zrobić porządek na komputerze i w czasie gry nie korzystać z innych aplikacji. Masz pewnie też rejestr zapchany więc musisz przeczyścić.

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
13.07.2008 17:20    #16728     Sufler - Porady do gry - 1 male pytanko
Longer jak ja mialem procka 2,0 i pamięci 1 giga to tyle lig śmigalo bez problemu tylko ja miałem na średniej bazie danych.

 Zecevic Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
13.07.2008 17:12    #16729     Sufler - Porady do gry - 1 male pytanko
Jeżeli grasz na małej bazie to jest ok. U mnie nie było problemów na podobnym configu.

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
13.07.2008 17:12    #16730     Sufler - Porady do gry - 1 male pytanko
Jak na dłuższą grę to trochę za dużo tych lig ale jak na ok 10-15 sezonów to spoko. Oczywiście nie będzie problemów jak grasz na małej bazie danych

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution