to może być też problem z zawodnikami, nie potrafią utrzymać koncentracji w końcówce meczu. ja często mam tak że gdy moja drużyna strzeli bramkę to za chwile jest remis. zawodnicy muszą być bardziej skoncentrowani... trening, trening i jeszcze raz trening

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty