Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Drzewo1985 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 14:34    #16711     Sufler - Porady do gry - Końcówki meczów...
to może być też problem z zawodnikami, nie potrafią utrzymać koncentracji w końcówce meczu. ja często mam tak że gdy moja drużyna strzeli bramkę to za chwile jest remis. zawodnicy muszą być bardziej skoncentrowani... trening, trening i jeszcze raz trening;)

 boro92921 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: Nidzica
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 13:23    #16712     Sufler - Porady do gry - Końcówki meczów...
Ściągnij łatkę 8.0.2 z fixem miałem taki problem na wersji 8.0.1 np. wygrywałem 4-3 z Moenchengladbach i były doliczone 3 minuty to dostałem gola w 95 minucie. Po wgraniu łatki nie widzę już takich problemów.

 michaeel Przodownik pracy

Postów: 510
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.12.2007
Skąd: W-ch
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 13:18    #16713     Sufler - Porady do gry - Końcówki meczów...
Ja mam ten sam problem :/ już chyba z 6 meczy pod rząd zremisowałem. Zawsze strzelaja mi w ostatnich minutach.

 Brunix Partyzant

Postów: 147
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Przemków
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 12:41    #16714     Sufler - Porady do gry - Końcówki meczów...
Mam pewien problem. No, może nie problem, ale duże wątpliwości. Otóż, gram obecnie karierę Motherwell'em, jestem na 10. miejscu przez... Nienormalne końcówki spotkań.
1) sędzia doliczył 3 minuty, a gola strzelają mi w 95 minucie spotkania.
2) często tracę w ten sposób zwycięstwo; po golach w doliczonym czasie.
3) uznałbym to za "syndrom Turków" gdyby nie to, że opisana sytuacja ma miejsce w co drugim meczu.
Pomóżcie mi, powiedzcie, dlaczego tak się dzieje, może to w końcu przezwyciężę.

  Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2008
Skąd: Górki
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 12:27    #16715     Sufler - Porady do gry - Reputacja
http://www.cmrev(...)M08.html

Poczytaj moze ci pomoze.

 romeinho Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 12:08    #16716     Sufler - Porady do gry - ile lig??
witam
mam pytanie
mam obecnie proces 2 gh/z celeron i 512 mb ram
gra mi sie tnie i przetwarza strasznie powoli z powodu wrzuconej duzej ilosci lig...

jezeli dokupie ramów i bede miał wtedy procesor ten sam, ale ramów 1250 to polepszy sie o duzo plynnosc?
ile lig wtedy bede mogl ladowac zeby bez problemu smigała gra?

i jesczze jedno czy gdy doloze te ramy jutro bede mogl grac na wczorajszym sejwie ??

 Bartek-kibic Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 11:28    #16717     Sufler - Porady do gry - Problem z grą!
Tez mialem ten sam problem, byl on opisywany kilka dni temu.. ja wrzucilem ten save na serwer i inni sprawdzili czy wyskakuje crash drump i u mnie niestety wyskoczyl co znaczy ze nie jest to wina kompa tylko save'a... sprobuj zrobic to samo:)

 mrjonhs Młody aktywista

Postów: 298
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 11:13    #16718     Sufler - Porady do gry - Problem z grą!
ehhh, chłopaki... Jeśli przy przeskakiwaniu tej daty nie wyskakuje ci rzadna tabliczka, tylko poprostu gra wychodzi do Windows, nie jest to spowodowane tym, ze save się popsuł, lecz poprostu już komputer nie może wyrobić. Spróbuj przeskoczyć tą date u jakiegoś kolegi a zobaczysz, ze gra będzie normalnie działać, też miałem ten problem co ty jeszcze na starym komputerze i kiedy kupiłem nowy zgrałem sobie save i normalnie mi chodził, nic nie jest popsute :)

 irekrog17 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 10:16    #16719     Sufler - Porady do gry - Problem z grą!
Problem jest związany z savem.

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
15.07.2008 10:00    #16720     Sufler - Porady do gry - Problem z grą!
Witam. Mam problem z grą. Wczytuję save, klikam spację, przez chwilę ładuje mecze i.... gra się wyłącza :/ i tak w kółko. Reinstalacja nie pomogła. I mam pytanie: Czy ten problem jest związany z savem? Czy z grą? Da się to jakos naprawic?

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.