Dzieje sie tak, jesli kupiłes zawodnika, i w tym samym sezonie co go kupiłes wystawiasz go na listę trasnferową. Wtedy ma w osobiste pomniejszy problem, że czuje sie oszukany przy podpisywaniu kontraktu.
JA gram na łatce 8.0.2 i sędzia góra dolicza mi po 4 minuty i zawsze kończy równo z czasem. Moze zainstalowałeś jakiegoś fixa jeszcze, czy coś i to powoduje błędy...
[/quote]
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty