[quote2=Rafal9116][quote=RobinWLKP]Gram Lechem tez juz dlugo ( 2014 ) i mam ten sam problem :/ To wina ligii pewnie , jednak niechce sie bawic FMM ...
[/quote]
No u mnie tez to nie wchodzi w gre ja bede probowal az mi sie uda[/quote2]
próbować możesz, ale status polski się nie zmieni :/ niestety... życzę sukcesów Tobie jak i RobinowiWLKP
[/quote]
No u mnie tez to nie wchodzi w gre ja bede probowal az mi sie uda[/quote2]
próbować możesz, ale status polski się nie zmieni :/ niestety... życzę sukcesów Tobie jak i RobinowiWLKP


Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty