Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
19.07.2008 09:14    #16671     Sufler - Porady do gry - Reputacja klubu
[quote2=Rafal9116][quote=RobinWLKP]Gram Lechem tez juz dlugo ( 2014 ) i mam ten sam problem :/ To wina ligii pewnie , jednak niechce sie bawic FMM ...
[/quote]

No u mnie tez to nie wchodzi w gre ja bede probowal az mi sie uda[/quote2]
próbować możesz, ale status polski się nie zmieni :/ niestety... życzę sukcesów Tobie jak i RobinowiWLKP ;)
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 Rafal9116 Partyzant

Postów: 143
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
19.07.2008 01:52    #16672     Sufler - Porady do gry - Reputacja klubu
[quote=RobinWLKP]Gram Lechem tez juz dlugo ( 2014 ) i mam ten sam problem :/ To wina ligii pewnie , jednak niechce sie bawic FMM ...
[/quote]

No u mnie tez to nie wchodzi w gre ja bede probowal az mi sie uda

 RobinWLKP Młody aktywista

Postów: 206
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 21:51    #16673     Sufler - Porady do gry - Reputacja klubu
Gram Lechem tez juz dlugo ( 2014 ) i mam ten sam problem :/ To wina ligii pewnie , jednak niechce sie bawic FMM ...

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 19:53    #16674     Sufler - Porady do gry - SKĄD pobrać nowe ligi?
mam problem z linkami więc napiszę w drugim poscie

aha te linki na forum sortitoutsi to notatnik z linkiem do rapid share
podpisuję się pod prośbą kazika

 Rafal9116 Partyzant

Postów: 143
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 17:06    #16675     Sufler - Porady do gry - Reputacja klubu
Witam mam pewien dość poważny problem. Gram Lechem Poznań i mam rok 2016. Mój klub co roku wygrywa ligę, co roku walczy z sukcesami w pucharach polski i nawet co roku wychodzi z fazy grupowej Ligii Mistrzów( ostatnio 1/2 LM) a mimo to moi piłkarze są tak ambitni że co roku muszę sprzedawać kilku wartościowych graczy mojej drużyny.Problem mam także z transferami bo żeby się liczyć w Europie to trzeba sprowadzać dobrych grajków a ci nie chcą przychodzić nawet tacy z np Partizana lub ligi Bułgarskiej czy Rosyjskiej. Co mogę zrobić żeby lepsi gracze chcieli do mnie przychodzić? Co mam robić aby ranga ligi kraju klubu itp wzrosła?

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 15:54    #16676     Sufler - Porady do gry - Transfer z edytora
Mam problem,otóż mam dwa kompy.Jeden jest stacjonarny,drugi to laptop.Gdy nie miałem przez dłuższy czas laptopa,grałem w fm 2008 na stacjonarnego i stworzyłem w edytorze nową bazę danych o nazwie "Pecet".Teraz mam laptopa i jest znacznie szybszy od mojego kompa i mam pytanie.Czy mogę przenieść z edytowaną bazę danych z komputera na laptopa, a jeśli tak to w jakim folderze lub od jakiej ścieżki mogę ją znaleźć.Dzięki za każdą przydatną odpowiedź.Pozdro

 nera1989 Młody aktywista

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 14:00    #16677     Sufler - Porady do gry - SKĄD pobrać nowe ligi?
heh... właśnie próbowałem i to ze 3 razy samemu zamienić lige czarnogóry ze słowacką... ale zawsze miałem problem z dodaniem nowych klubów, tak by było tyle samo w tej i w tej lidze... i przy uruchamiani mi błąd jakiś wyskakiwał i dupa, trzeba było od nowa instalować FM 2008 albo przywracać system

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 13:50    #16678     Sufler - Porady do gry - SKĄD pobrać nowe ligi?
Poszukaj na tej stronie(dział Fileplanet), z tego co pamiętam ktoś zrobił dodatkowe ligi. Równie dobrze możesz sam sobie zrobić takie ligi poprzez zmienianie w Edytorze dołączonym do gry. Poszukaj tematu o zamianie lig ;]
np. http://www.cmrev(...)emy.html - tu jest coś o bośniackiej :P
Pozdro ;))
Edyta: Sorka, ale tamte dodatkowe ligi były do FM 2007, ale jest takie coś : http://www.cmrev(...)gue.html

 irekrog17 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 12:43    #16679     Sufler - Porady do gry - Nowy klub, nowy język
[quote=paziu]ale macie problemy.. po co wam te punkty? Mało wam popularności i sławy? ...[/quote]
Problem tkwi w tym, aby ograniczyć ilość "darmowych punktów" :P

 paziu Młody aktywista

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2007
Skąd: Wieluń
Poziom ostrzeżeń: 0
18.07.2008 12:40    #16680     Sufler - Porady do gry - Nowy klub, nowy język
ale macie problemy.. po co wam te punkty? Mało wam popularności i sławy? ...

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution